Столична влада із вересня хоче запровадити «соціальне таксі» для дітей з інвалідністю

Столична влада із вересня хоче запровадити «соціальне таксі» для дітей з інвалідністю
04.08.2020 17:53


З вересня в Києві може запрацювати послуга «Соціальне таксі» для дітей з інвалідністю.

Об этом сообщает Редакция news


Про це заявила заступниця голови Київської міської державної адміністрації Марина Хонда, — передає пресслужба КМДА.


За її словами, запровадження «соціального таксі» спростить для батьків та їхніх дітей з інвалідністю доступ до необхідних послуг. Соціальний транспорт, який уже працює в Києві, не покриває все місто повністю.




«Близько восьми тисяч людей з інвалідністю потребують спеціалізованого транспортного перевезення. «Інватаксі» збільшить кількість транспортних засобів та дозволить здійснювати більше перевезень і повністю покрити потребу», — сказала Хонда.


На початку «Соціальне таксі» буде пілотним проєктом для 170 дітей. У разі успіху його планують поширити на всіх людей із інвалідністю.


Як розповіла Хонда, потреба в перевезенні людей з інвалідністю в Києві щороку зростає. У 2018 році для 716 людей здійснили 19 364 перевезення, а в 2019 році — 20 152 перевезення для 801 людини з інвалідністю. За перші три місяці 2020-го таких перевезень зробили майже вісім тисяч.


Раніше столична податкова відреагувала на скаргу інваліда-візочника.


Джерело статті: “https://informator.press/stolychna-vlada-iz-veresnia-khoche-zaprovadyty-sotsialne-taksi-dlia-ditey-z-invalidnistiu/”

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Vivamus leo ante, consectetur sit amet vulputate vel, dapibus sit amet lectus. Etiam varius dui eget lorem elementum eget mattis sapien interdum. In hac habitasse platea dictumst. Morbi sed nisi est, vitae convallis nulla. Nunc vestibulum ipsum nec libero sodales dignissim.

Newsletter

SLorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Vivamus leo ante, consectetur sit amet vulputate

Back to Top