Укравтодор назвав трасу, де після ремонту загинули вже 44 особи

Укравтодор назвав трасу, де після ремонту загинули вже 44 особи
04.08.2020 17:28

На відремонтованій дорозі М-03 Київ – Харків – Довжанський загинуло уже 44 людини. Про це повідомляє Державне агентство автомобільних доріг України (Укравтодор) у Фейсбуці.

Об этом сообщает Репортер

"На радощах від поїздок новими якісними дорогами водії часто забувають про те, що: а) існують чіткі обмеження швидкості; б) на високій швидкості можливості маневрування зменшуються в рази… Своєрідний антирекорд показує дорога М-03 Київ — Харків — Довжанський, де відремонтовані ділянки дороги викликають недоречну ейфорію у водіїв. Наслідок – на сьогодні вже 44 людини загинуло", — заявляють в Укравтодорі.

Зазначають також, що серед уже оновлених доріг у 2020 році: 125,5 км маршруту Сєверодонецьк — Станиця Луганська; більше 100 км дороги Н-30 Василівка — Бердянськ; 47,5 км дороги Т–14–16 Львів — Пустомити — Меденичі.

В Укравтодорі зауважують, що за останні півроку на дорогах сталося 72 394 ДТП і на них загинуло 1 482 людини. Також повідомляють, що майже дві третини всіх ДТП в Україні — це 46 800 випадків — сталися з двох причин: порушення правил маневрування — 3 037 травмовано, 234 — загинуло; перевищення безпечної швидкості — 5 090 травмовано, 729 — загинуло.

Голова Укравтодору Олександр Кубраков підкреслив, що "всього у верхньому шарі маємо більше 1 250 км – це значить, що ці дороги вже зручні та комфортні для руху, та часом ще не мають розмітки, бар’єрного огородження". Кубраков зауважив, що саме тому на щойно відремонтованих ділянках необхідно не пришвидшуватися, а навпаки бути більш уважними.


Джерело статті: “https://pogliad.ua/news/ukraine/ukravtodor-nazvav-trasu-de-pislya-remontu-zaginuli-vzhe-44-osobi-393168”

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Vivamus leo ante, consectetur sit amet vulputate vel, dapibus sit amet lectus. Etiam varius dui eget lorem elementum eget mattis sapien interdum. In hac habitasse platea dictumst. Morbi sed nisi est, vitae convallis nulla. Nunc vestibulum ipsum nec libero sodales dignissim.

Newsletter

SLorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Vivamus leo ante, consectetur sit amet vulputate

Back to Top