Родинам загиблих військових збільшили доплату до пенсій. Скільки отримають?

Родинам загиблих військових збільшили доплату до пенсій. Скільки отримають?
04.08.2020 16:42

  • Ольга БОБРУСЬ
  • 0
Родинам загиблих військових збільшили доплату до пенсій. Скільки отримають?
  • Вчора, 3 серпня, на позачерговому засіданні Уряду за ініціативи Президента України прийняли рішення щодо встановлення доплат до пенсій родинам військовослужбовців, загиблих під час участі в АТО/ООС.

Про це повідомила заступниця голови Вінницької ОДА Наталя Заболотна.

Об этом сообщает Преступная Россия

За її словами, фахівці Головного управління Пенсійного фонду у Вінницькій області розпочали аналіз пенсійних справ членів родин військовослужбовців загиблих у АТО /ООС, для того щоб вже в серпні забезпечити нарахування державної адресної допомоги.

— Допомога виплачуватиметься членам родини, які втратили годувальника і розмір пенсії яких не досягає 7800 гривень. Доплата буде як різниця між існуючим розміром і 7800. Точну суму буде відомо після перерахунку, бо власний розмір у кожного свій, — наголосила Наталя Заболотна — У разі, якщо пенсія призначається на двох і більше членів сімей, адресна допомога до пенсії встановлюється у сумі, що не досягає до 6100 гривень на кожного із зазначених членів сім’ї у межах максимального розміру пенсії. Це буде постійна, а не разова виплата.

Варто зазначити, що у Вінницькій області сім’ям 240 загиблих (померлих) під час проведення антитерористичної операції військовослужбовців встановили статус «Члена сім’ї загиблого» та видали 406 посвідчень і 86 довідок неповнолітнім дітям про право на пільги, які надаються відповідно до Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту».


Джерело статті: “https://vn.20minut.ua/Groshi/rodinam-zagiblih-viyskovih-zbilshili-doplatu-do-pensiy-skilki-otrimayu-11106958.html”

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Vivamus leo ante, consectetur sit amet vulputate vel, dapibus sit amet lectus. Etiam varius dui eget lorem elementum eget mattis sapien interdum. In hac habitasse platea dictumst. Morbi sed nisi est, vitae convallis nulla. Nunc vestibulum ipsum nec libero sodales dignissim.

Newsletter

SLorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Vivamus leo ante, consectetur sit amet vulputate

Back to Top