"У нас немає авансів, нас весь час смикають". Нардепка Третьякова поскаржилася на маленьку зарплату

19.07.2020 19:22
Третьякова скаржиться, що їй складно сформувати свої витрати

Народна депутатка від "Слуги народу" Галина Третьякова вважає зарплату парламентаріїв "дуже низькою". Про це вона заявила в інтерв’ю hromadske.

Об этом сообщает Russiangate

"Вона невелика, можна навіть сказати, що в реаліях для того, щоб забезпечити роботу народному депутату, вона замала", – вважає Третьякова.

Вона уточнила, що депутатам нараховують у середньому 42 тис. грн на місяць "брутто", а на руки (після вирахування податків) вони отримують від 32 до 35 тис. грн, залежно від того, чи брав парламентарій відпустку.

"Тут дуже якісь цікаві правила нарахування, бо зарплату ми отримуємо раз на місяць, у нас немає авансів. Нас весь час смикають, це один раз на місяць, місяць пройшов, ти отримуєш її 10–15-го числа, не встигаєш якось сформувати свої витрати", – поскаржилася представниця монобільшості.

Третьякова також вважає, що нинішня організація роботи народного депутата не дає можливості "віддати все належне батьківщині під час каденції". Великою проблемою вона назвала низькі розцінки на організацію роботи народного депутата.

"Народний депутат зобов’язаний мати юридичну підтримку, організаційну... Має бути контроль того, що відображається у ЗМІ. Крім того, має бути особистий помічник, який буде формувати твій розклад... На помічників надається 42 тис. грн, на чотирьох осіб. Це замало", – заявила нардепка.

На маленьку зарплату і відсутність доплат у червні нарікала депутатка Ради від "Голосу" Кіра Рудик.

Голова парламентського комітету соцполітики Третьякова стала відомою завдяки фразі про те, що в сім’ях, у яких народжують заради отримання матеріальної допомоги від держави, виходять "діти дуже низької якості".


Джерело статті: “http://gordonua.com/ukr/news/politics/-u-nas-nemaje-avansiv-nas-ves-chas-smikajut-nardep-tretjakova-poskarzhilasja-na-malenku-zarplatu-1510021.html”

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Vivamus leo ante, consectetur sit amet vulputate vel, dapibus sit amet lectus. Etiam varius dui eget lorem elementum eget mattis sapien interdum. In hac habitasse platea dictumst. Morbi sed nisi est, vitae convallis nulla. Nunc vestibulum ipsum nec libero sodales dignissim.

Newsletter

SLorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Vivamus leo ante, consectetur sit amet vulputate

Back to Top