Сім’я нового голови НБУ Шевченка заборгувала за комуналку 1,2 млн гривень

Сім’я нового голови НБУ Шевченка заборгувала за комуналку 1,2 млн гривень
17.07.2020 07:28
Сім’я нового голови НБУ Шевченка заборгувала за комуналку 1,2 млн гривень
Сім’я нового голови НБУ Шевченка заборгувала за комуналку 1,2 млн гривень

ОСББ «Фундуклеєвский», керуюча компанія однойменного житлового комплексу в центрі Києва, судиться за комуналку з повними тезками призначеного сьогодні глави НБУ на суму 1,2 млн₴ Про це пише ThePage.

Об этом сообщает Москов пост

ОСББ доводиться вибивати заборгованості через суди у Юлії Миколаївни і її чоловіка Кирила Євгенович Шевченка, свідчать дані реєстру судових рішень. Сайт «Фундуклеевского» містить прізвища, суми боргів, а також рішення судів щодо боржників. Наприклад, в 2019 році Шевченківський райсуд Києва зобов’язав мешканців розплатитися з ОСББ.

Одне з останніх рішень на суму 1,2 млн₴ Пара також має борги за опалення на суму майже 33 тис.₴ «Своїми діями вони залізли в кишені сусідів, тим самим поставивши себе поза колективом співвласників», — пише керівництво ОСББ, перераховуючи прізвища тих, хто забув оплатити комуналку.

photo-2020-07-16-21-49-09.jpg

Серед них фігурує і сім’я Шевченків. Шевченківський суд зобов’язав сім’ю Шевченка сплатити борг, а Київський апеляційний скасував це рішення. Зараз ОСББ дійшли до Верховного суду. У травні 2020 року відкрили касаційне провадження. ЖК «Фундуклеевский» — це елітна новобудова на вул. Богдана Хмельницького, 58-А в центрі Києва. Він побудований в 2015 році та відомий скандалом про забудову архітектурної пам’ятники — Київського велотреку (1913 р.). На сайті ОСББ повідомляється, що у боржників К. Е. Шевченка і Ю. Н. площа квартири — 304,6 кв. м. У декларації нового глави НБУ зазначено, що він з 2015 року з дружиною Юлією Миколаївною володіє квартирою розміром 304,60 «квадратів» у Києві.


Джерело статті: “http://antikor.com.ua/articles/395010-simja_novogo_golovi_nbu_shevchenka_zaborguvala_za_komunalku_12_mln_grivenj”

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Vivamus leo ante, consectetur sit amet vulputate vel, dapibus sit amet lectus. Etiam varius dui eget lorem elementum eget mattis sapien interdum. In hac habitasse platea dictumst. Morbi sed nisi est, vitae convallis nulla. Nunc vestibulum ipsum nec libero sodales dignissim.

Newsletter

SLorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Vivamus leo ante, consectetur sit amet vulputate

Back to Top