Жінка з безсимптомним коронавірусом зайшла в ліфт і заразила десятки людей

14.07.2020 08:15

У Китаї жінка хвора коронавірусом заразила десятки людей через ліфт в багатоквартирному будинку. Хвороба у неї проходила без симптомів.

Об этом сообщает Устинов троллит


Про це пише видання Metro.


За даними видання, жінка зовсім не знала, що заразилася під час поїздки в США. Після цього вона залишилася вдома на самоізоляції.


Цікаво, що в ліфті ні з ким хвора не їздила. Швидше за все, інші люди заразилися, коли чіпали кнопки в ньому.


Журналісти відзначають, що 26 березня в квартирі хворої жінки перебували ще двоє людей, після чого вони пійшли на вечірку. Один з її учасників переніс інсульт, але на коронавірус його не перевіряли.


Лікарі почали бити на сполох, коли симптоми коронавірусу з’явилися у матері цієї людини, після чого вірус підтвердили у всіх членів сім’ї.


Також лікарі почали перевіряти всіх, з ким хворі спілкувалися протягом 14 днів. З’ясувалося, що всього через ліфт заразилася 71 людина.


"Ми вважаємо, що мандрівниця була безсимптомним носієм і що сусід був заражений контактом з поверхнями в ліфті в будинку, де вони обидва жили. Наші результати показують, як одиночна інфекція SARS-CoV-2 може призвести до поширення інфекції серед населення", — кажуть фахівці.


Нагадаємо, що в Україні за добу, 13 липня, зафіксували 638 нових випадків зараження коронавірусом.


Джерело статті: “https://apostrophe.ua/ua/news/society/accidents/2020-07-14/jenschina-s-bessimptomnyim-koronavirusom-zashla-v-lift-i-zarazila-desyatki-lyudey-/203281”

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Vivamus leo ante, consectetur sit amet vulputate vel, dapibus sit amet lectus. Etiam varius dui eget lorem elementum eget mattis sapien interdum. In hac habitasse platea dictumst. Morbi sed nisi est, vitae convallis nulla. Nunc vestibulum ipsum nec libero sodales dignissim.

Newsletter

SLorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Vivamus leo ante, consectetur sit amet vulputate

Back to Top