У «Нашому краї» протокол за порушення карантину оцінюють як політично упереджений

У «Нашому краї» протокол за порушення карантину оцінюють як політично упереджений
08.07.2020 00:42
107262808_197749921636683_4826820551400174426_n

*Актуально

Об этом сообщает Russiangate

Протокол про порушення карантину під час форуму політичної партії «Наш край» у Батурині є політично упередженим і ставить за мету здійснення тиску на активістів. Про це заявив голова виконкому Чернігівської обласної організації ПП «Наш край» Юрій Музика.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Чернігівщині «Наш край» висуватиме кандидатів на місцевих виборах в усіх ОТГ

За його словами, форум пройшов із дотриманням усіх епідеміологічних вимог в умовах адаптивного карантину. Зокрема, учасникам було проведено температурний скринінг, роздано захисні маски, використовувалися санітайзери. Крім того, в залі учасники форуму розміщувалися із дотриманням соціальної дистанції (1 особа – не менше як на 5 кв.м).

«Ми очікували, що буде така ситуація, – одразу після форуму з’явилися замовні статті на всеукраїнських ресурсах. Ми знаємо, хто стоїть за цим замовленням. Тому й була реакція поліції, але вона вибіркова – інші політичні сили проводять заходи без масок, допускають скупчення людей, однак вони з якихось причин залишаються поза увагою поліції», – прокоментував Юрій Музика. Він наголосив, що протокол поліція передасть до суду, буде обґрунтовано доведено безпідставність обвинувачень.

Форум Чернігівської обласної організації партії «Наш край» відбувся 4 липня в Батурині за участі депутатів обласної, міських, районних рад, міських, селищних, сільських голів, представників районних партійних організацій, активістів і майбутніх кандидатів на участь у місцевих виборах.

Пресслужба обласної організації ПП «Наш край»

Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv

Читайте також


    Які проблеми хвилюють жителів Ніжинщини?
    КВУ очікує серйозні «негаразди» на 206-му окрузі
    Сумний досвід скандального столичного забудовника Микитася може реалізуватися і в Чернігові

Джерело статті: “https://cheline.com.ua/news/politics/u-nashomu-krayi-protokol-za-porushennya-karantinu-otsinyuyut-yak-politichno-uperedzhenij-220932”

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Vivamus leo ante, consectetur sit amet vulputate vel, dapibus sit amet lectus. Etiam varius dui eget lorem elementum eget mattis sapien interdum. In hac habitasse platea dictumst. Morbi sed nisi est, vitae convallis nulla. Nunc vestibulum ipsum nec libero sodales dignissim.

Newsletter

SLorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Vivamus leo ante, consectetur sit amet vulputate

Back to Top