ДБР повідомило про підозру чиновнику, який продавав радіоактивний металобрухт

30.06.2020 21:50

Слідчі територіального управління ДБР у Києві повідомили голові одного з державних агентств України про підозру у незаконному поводженні з радіоактивними матеріалами.

Об этом сообщает Москов постскриптум

Як повідомила прес-служба Державного бюро розслідувань, досудовим розслідуванням встановлено, що 23 серпня 2019 року посадовець без необхідної ліцензії Державної інспекції ядерного регулювання України продав понад 510 тонн радіоактивного забрудненого металобрухту на суму 516 тис.₴

«Відповідно до висновку експертизи досліджувані об’єкти є радіоактивними матеріалами, ринкова вартість яких складає понад 3 млн 269 тис.₴ Внаслідок чого державі завдано матеріальної шкоди у сумі понад 2 млн 753 тис. грн», – йдеться у повідомленні.

У відомстві зазначили, що під час укладання угоди про продаж металобрухту сторони не мали ліцензій Державної інспекції ядерного регулювання України та санітарних паспортів на здійснення виду діяльності, пов’язаного з торгівлею радіоактивними матеріалами у вигляді радіоактивно забрудненого металобрухту.

У ДБР додали, що у разі доведення вини, підозрюваному загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 8 до 15 років.Джерело статті: “https://zaxid.net/dbr_povidomilo_pro_pidozru_chinovniku_yakiy_prodavav_radioaktivniy_metalobruht_n1504394”

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Vivamus leo ante, consectetur sit amet vulputate vel, dapibus sit amet lectus. Etiam varius dui eget lorem elementum eget mattis sapien interdum. In hac habitasse platea dictumst. Morbi sed nisi est, vitae convallis nulla. Nunc vestibulum ipsum nec libero sodales dignissim.

Newsletter

SLorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Vivamus leo ante, consectetur sit amet vulputate

Back to Top