Хіти тижня. Коли російська мова токсична: "Мову на хліб не намажеш? Намажеш! Навіть валютою", - горда мама про сина

Хіти тижня. Коли російська мова токсична: "Мову на хліб не намажеш? Намажеш! Навіть валютою", - горда мама про сина
30.06.2020 15:49
Після того, як українець прибрав зі свого профайлу на біржі фрілансу знання російської мови, він отримав у десять раз більше запитів від роботодавців.

Про це у своєму блозі пише Гася Оксюковська, передають .

Об этом сообщает FLB

"Наш син вже більше року працює на фріланcі через UpWork. Програмує. У нього декілька постійних замовників з Америки, Канади та Німеччини.

І судячи з того, що він вже другий рік сам сплачує за університет, повністю утримує квартиру з комуналкою і нормально відпочиває з друзями — в нього все виходить.

Звісно, ми пишаємось і радіємо.

Але сьогодні він розповів цікавий факт. В його профайлі на сайті були вказані: English — fluent, Spanish — basic, Ukrainian — native, Russian — native. І за весь період роботи саме замовники присилали запит на співпрацю десь раз на місяць. Всі інші проекти він шукає сам.

Але тиждень тому він прибрав Russian з профайлу. Просто прибрав. І за один тиждень отримав більше десяти запитів від роботодавців. І продовжує активно їх отримувати.

Згадалось, як нашому Президенту казали, що «мову на хліб не намажеш».

А виходить, намажеш! Навіть валютою".Джерело статті: “https://patrioty.org.ua/society/khity-tyzhnia-koly-rosiiska-mova-toksychna-movu-na-khlib-ne-namazhesh-namazhesh-navit-valiutoiu--horda-mama-pro-syna-333457.html”

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Vivamus leo ante, consectetur sit amet vulputate vel, dapibus sit amet lectus. Etiam varius dui eget lorem elementum eget mattis sapien interdum. In hac habitasse platea dictumst. Morbi sed nisi est, vitae convallis nulla. Nunc vestibulum ipsum nec libero sodales dignissim.

Newsletter

SLorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Vivamus leo ante, consectetur sit amet vulputate

Back to Top