Поліцейські перевірки: сотні закладів в Україні порушували правила карантину, фото

Поліцейські перевірки: сотні закладів в Україні порушували правила карантину, фото
27.06.2020 14:16

Під час поліцейських рейдів, які тривали в Україні дві доби, було складено 355 протоколів на директорів розважальних і торговельних закладів за порушення умов карантину.

Об этом сообщает Редакция


Про це повідомляє "Апостроф" з посиланням на сайт Нацполіціі.


Для проведення перевірок щодо дотримання встановлених вимог в умовах адаптивного карантину було організовано 640 рейдових груп. Всього було перевірено понад 6 200 закладів, з яких майже 3500 підприємств торгівлі, 2000. громадського харчування, 850 нічних клубів і розважальних закладів.Як повідомили в поліцейській прес-службі, за дві доби було складено 355 адміністративних протоколів відповідно до ст. 44-3 (Порушення правил щодо карантину людей) Кодексу України про адміністративні правопорушення.До відповідальності будуть притягнуті 28 директорів розважальних закладів, 100 керівників підприємств громадського харчування і 227 директорів підприємств торгівлі. Для посадових осіб передбачено штраф від двох до десяти тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.Найбільше порушень виявлено у Вінницькій, Львівській, Одеській, Тернопільській областях і в Києві.


Як повідомляв "Апостроф", пляжі Одеси, незважаючи на карантинні обмеження, забиті відпочиваючими. Про жодну соціальну дистанцію і, тим більше, маски, мова не йде.


Джерело статті: “https://apostrophe.ua/ua/news/society/2020-06-27/politseyskie-proverki-sotni-zavedeniy-v-ukraine-narushali-pravila-karantina-foto/201670”

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Vivamus leo ante, consectetur sit amet vulputate vel, dapibus sit amet lectus. Etiam varius dui eget lorem elementum eget mattis sapien interdum. In hac habitasse platea dictumst. Morbi sed nisi est, vitae convallis nulla. Nunc vestibulum ipsum nec libero sodales dignissim.

Newsletter

SLorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Vivamus leo ante, consectetur sit amet vulputate

Back to Top