ЗНО в Україні можуть проводити за новими правилами через пандемію: подробиці

22.06.2020 14:19

Кабінет міністрів має намір коригувати умови проведення зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО) в тих регіонах, де ситуація з поширенням коронавирусной інфекцією буде небезпечною для учасників.

Об этом сообщает Репортер


Про це йшла мова на традиційній селекторній нараді щодо запобігання поширення коронавірусу, яка відбулася в понеділок, 22 червня, у президента України Володимира Зеленського за участю представників уряду і правоохоронних органів.


"Коронавірус коригує наші плани у всіх галузях. Маємо дбати про безпеку дітей, особливо коли у них відповідальний період ЗНО", — підкреслив на нараді Володимир Зеленський.


В уряді повідомили, що показник захворюваності на коронавірус в Україні (46,8 випадків на 100 тисяч населення) поки не досяг маркера, після якого треба приймати рішення про епідемічну ситуацію — 60 осіб на 100 тисяч населення.


Однак, в деяких регіонах України, зокрема на Закарпатті, досить напружена ситуація щодо створення умов для безпечного проведення ЗНО. Тому уряд разом з місцевою владою буде вживати необхідних заходів в тих регіонах, де епідемічна ситуація не буде задовільною. Кабмін поки напрацьовує рішення щодо коригування умов проведення ЗНО для безпеки дітей.


Як повідомляв "Апостроф", раніше тимчасово виконуюча обов’язки міністра освіти і науки України Любомира Мандзій заявила, що до проведення зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО) в Україні все готово, і воно відбудеться в безпечних умовах.


Джерело статті: “https://apostrophe.ua/ua/news/society/2020-06-22/vno-v-ukraine-mogut-provodit-po-novyim-pravilam-iz-za-pandemii-podrobnosti/201108”

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Vivamus leo ante, consectetur sit amet vulputate vel, dapibus sit amet lectus. Etiam varius dui eget lorem elementum eget mattis sapien interdum. In hac habitasse platea dictumst. Morbi sed nisi est, vitae convallis nulla. Nunc vestibulum ipsum nec libero sodales dignissim.

Newsletter

SLorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Vivamus leo ante, consectetur sit amet vulputate

Back to Top