Випускники шкіл не здаватимуть обов’язкову ДПА

Випускники шкіл не здаватимуть обов’язкову ДПА
21.06.2020 18:55

Президент України Володимир Зеленський підписав закон, який скасовує обов’язкову державну підсумкову атестацію у цьому році. Випускники шкіл звільнені від атестації у зв’язку з коронавірусом.

Об этом сообщает Преступная Россия

Про це сказала в. о. міністра освіти Любомира Мандзій.

"Закон підписаний президентом", — повідомила вона.

Прийнятий Верховною радою закон передбачає, що учні, які завершують повну загальну середню освіту у 2019/2020 навчальному році, звільняються від проходження державної підсумкової атестації у зв’язку з карантином через коронавірус.

"Одержувачі освіти, які завершують отримання повної загальної середньої освіти в 2019/2020 навчальному році, мають право пройти державну підсумкову атестацію, у тому числі у формі зовнішнього незалежного оцінювання, за власним бажанням", — зазначено у тексті закону.

Звільнення від атестації має зменшити навантаження на центри тестування під час епідемії коронавірусу. Разом з тим, випускники шкіл та коледжів, для покращення оцінки в атестаті, можуть скласти ДПА у формі ЗНО. ЗНО залишається обов`язковим, бо вступати до вишів можна винятково за його результатами.


Джерело статті: “https://pogliad.ua/news/education/vipuskniki-shkil-ne-zdavatimut-obovyazkovu-dpa-390978”

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Vivamus leo ante, consectetur sit amet vulputate vel, dapibus sit amet lectus. Etiam varius dui eget lorem elementum eget mattis sapien interdum. In hac habitasse platea dictumst. Morbi sed nisi est, vitae convallis nulla. Nunc vestibulum ipsum nec libero sodales dignissim.

Newsletter

SLorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Vivamus leo ante, consectetur sit amet vulputate

Back to Top