Державна прикордонна служба кожні три дні отримує від МОЗ інформацію про країни "червоної" і "зеленої" зон

Державна прикордонна служба кожні три дні отримує від МОЗ інформацію про країни "червоної" і "зеленої" зон
20.06.2020 16:12


Державна прикордонна служба отримує від МОЗ актуальні списки країн “червоної” і “зеленої” зон за показниками захворюваності COVID-19 і враховує їх при пропуску людей з-за кордону.

Об этом сообщает Москов пост


Про це заявив начальник управління організації прикордонного контролю Адміністрації Держприкордонслужби Юрій Лисюк, повідомляє пресслужба ДПСУ.


“Під час карантину пропуск осіб з-за кордону здійснюється в залежності від того, наскільки поширене захворювання COVID-19 в країні приїжджають. Міністерство охорони здоров’я України на підставі аналізу статистичних даних формує перелік країн, які за показниками захворюваності COVID-19 віднесені до”червоної” і “зеленої” зонам”, – йдеться в повідомленні.


Лисюк підкреслив, що Держприкордонслужба кожні три дні отримує від МОЗ інформацію щодо цих країн.


“Офіційно ми її отримуємо і доводимо до своїх підрозділів. Щоб не було ніяких протиріч щодо тих країн, які вчора були в одному списку, а сьогодні в іншому, ми будемо користуватися офіційною інформацією”, – підкреслив Лисюк.


У Держприкордонслужбі нагадали, що, згідно з рішенням уряду України, державами з високим розповсюдженням COVID-19 вважаються держави, в яких кількість активних випадків захворювання COVID-19 становить понад 40 осіб на 100 тис. Населення.


У країнах з «зеленої зони» показник менше 40 осіб на 100 тис. населення.


МОЗ встановив, що після прибуття з країн “червоної зони” люди обов’язково будуть проходити самоізоляцію або обсервацію.


Джерело статті: “https://cometa.news/derzhavna-prikordonna-sluzhba-kozhni-tri-dni-otrimuie-vid-moz-informaciju-pro-kraini-quot-chervonoi-quot-i-quot-zelenoi-quot-zon/”

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Vivamus leo ante, consectetur sit amet vulputate vel, dapibus sit amet lectus. Etiam varius dui eget lorem elementum eget mattis sapien interdum. In hac habitasse platea dictumst. Morbi sed nisi est, vitae convallis nulla. Nunc vestibulum ipsum nec libero sodales dignissim.

Newsletter

SLorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Vivamus leo ante, consectetur sit amet vulputate

Back to Top