В Україні мають намір підвищити норми споживання газу

01.06.2020 23:43
Хочете читати новини в іншому форматі?
Підписуйтесь на телеграм-канал НАРОДНА ПРАВДА
Підписатись можна ТУТ

Міністерство енергетики пропонує уряду підвищити норми споживання газу для користувачів без лічильників.

Об этом сообщает Устав Груп

Loading...

Про це повідомляє прес-служба відомства, передає НАРОДНА ПРАВДА.

Така ініціатива пояснюється проблемами про неконтрольованому обсязі споживання газу деякими домогосподарствами, що призводить до збитків підприємств, говорять в міністерстві.

Популярні новини зараз
 • В останній день весни Карпати засипало снігом: вражаючі кадри
 • Небезпечніше коронавірусу: світу загрожує нова пандемія
 • 25 міст у США ввели комендантську годину через масові протести
 • Як відомо, зараз за умови використання газової плити діє норма в 3,28 кубометра з людини, а пропонується підвищити її з квітня по вересень – до 5,2 кубометра на людину, а з жовтня по березень – 7,6 кубометрів на людину.

  Коли використовується тільки газова плита, але без гарячої води, норму планирут підвищити з 5,39 кубометрів на людину до 7,1 кубометра на людину з квітня по вересень і до 12 кубометрів на людину з жовтня по березень.

  При використанні газової плити, газової колонки пропонують підняти норму з 10,49 кубометра на людину до 16,3 кубометра на людину з квітня по вересень, і до 27 кубометрів на людину з жовтня по березень.

  Міністерство пояснює, що проблемою є відсутність 100% комерційного обліку газу для населення, що проживає у квартирах та приватних будинках, і наявність економічно обґрунтованих норм споживання газу.

  “Це призводить до безкоштовного використання газу побутовими споживачами у розмірі 2,6 млрд грн на рік”, – говорять в Міненерго.

  Нагадаємо, раніше повідомлялося, що ціна на газ в Україні 2020 знизилася і така тенденція буде спостерігатися на протязі найближчих двох місяців. Однак є ймовірність, що з часом ціни підуть вгору.

  Додайте «Народну Правду» в свої обрані джерела ⟶ Google News підписатися

  Джерело статті: “https://narodna-pravda.ua/2020/05/30/v-ukrayini-mayut-namir-pidvyshhyty-normy-spozhyvannya-gazu/”

  Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Vivamus leo ante, consectetur sit amet vulputate vel, dapibus sit amet lectus. Etiam varius dui eget lorem elementum eget mattis sapien interdum. In hac habitasse platea dictumst. Morbi sed nisi est, vitae convallis nulla. Nunc vestibulum ipsum nec libero sodales dignissim.

  Newsletter

  SLorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Vivamus leo ante, consectetur sit amet vulputate

  Back to Top