Італійський лікар заявив, що коронавірусу «клінічно вже нема». ВООЗ так не вважає

01.06.2020 22:36

Про це повідомляє Reuters.

Об этом сообщает Редакция news

Занґрілло, відомий в Італії як особистий лікар експрем’єра Сільвіо Берлусконі, уточнив у коментарі інформагентству, що його заява підкріплена дослідженням із колегою епідеміологом Массімо Клементі, яке вийде в друк наступного тижня.

«Результат (дослідження — ред.) був недвозначним: дуже значна відмінність між кількістю пацієнтів із коронавірусом, яких ми прийняли у березні порівняно з [кількістю прийнятих у травні]», — сказав він.

Занґрілло уточнив, що може йтися про «зміну відносин» між вірусом і його носієм — тобто людиною. При цьому це не заперечує того факту, що коронавірус може мутувати.

Водночас епідеміологиня ВООЗ Маріа Ван Кергове заявила, що наразі даних про істотну зміну коронавірусу в будь-якому з аспектів — від передачі до тяжкості викликаного ним захворювання — немає.

«Що стосується здатності до передачі — це не змінилося, що стосується складності (коронавірусної хвороби — ред.) — це теж не змінилося», — сказала вона під час брифінгу в понеділок, 1 червня.Джерело статті: “https://hromadske.ua/posts/italijskij-likar-zayaviv-sho-koronavirusu-klinichno-vzhe-nema-vooz-tak-ne-vvazhaye”

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Vivamus leo ante, consectetur sit amet vulputate vel, dapibus sit amet lectus. Etiam varius dui eget lorem elementum eget mattis sapien interdum. In hac habitasse platea dictumst. Morbi sed nisi est, vitae convallis nulla. Nunc vestibulum ipsum nec libero sodales dignissim.

Newsletter

SLorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Vivamus leo ante, consectetur sit amet vulputate

Back to Top