Український проєкт "Коронавірус_інфо" став одним із найуспішніших у світі кейсів щодо COVID-19 – ЗМІ

01.06.2020 14:52
Співзасновник Інституту когнітивного моделювання Віктор Березенко розповів, як розпочинали роботу над каналом

Проєкт "Коронавірус_інфо" став найуспішнішим комунікаційним кейсом у країні, пише сайт "Факти ICTV".

Об этом сообщает Компромат ГРУ

Офіс Telegram опублікував рейтинг найкращих у світі Telegram-каналів щодо COVID-19, українська спільнота опинилася на шостому місці, зазначає портал у своїй публікації "Кейс "Коронавірус_інфо": як створити паблік, який читає вся країна". Сумарно аудиторія спільнот у Viber і Telegram сягає майже 4,5 млн користувачів.

Проєкт створив і веде Інститут когнітивного моделювання. Співзасновник компанії Віктор Березенко розповів, як розпочинали роботу.

"Як правило, ми в будь-яких ситуаціях займаємо проактивну позицію. Команда нашого інституту розробила загальну стратегію комунікаційного проєкту, бачення того, якою має бути ефективна і зрозуміла комунікація з людьми. Зі своїми ідеями ми звернулися безпосередньо до МОЗ і досить оперативно включилися в роботу", – повідомив він.

"За один день публікації охоплюють у середньому 2,9 млн користувачів, а середнє охоплення однієї публікації становить близько 497 тис. Проєкт "Коронавірус_інфо" за кількістю читачів обганяє п’ять найбільших українських Viber-співтовариств разом узятих", – наголошують у матеріалі.

Березенко підкреслив, що сильну підтримку проєкту, окрім офісів Facebook, Google, Viber і Telegram, надали віцепрем’єр-міністр Михайло Федоров і Міністерство цифрової трансформації.

"Це стало можливим завдяки тісній співпраці з компаніями Google, Facebook, Viber, Telegram. Круто, що проєкт показав можливості синергії із владою, – підтримка віцепрем’єр-міністра Федорова і Мінціфри дала сильний поштовх проєкту. У якийсь момент Telegram опублікував рейтинг найкращих у світі спільнот про коронавірус, де ми були на шостій позиції", – підкреслив засновник Інституту когнітивного моделювання.


Джерело статті: “http://gordonua.com/ukr/news/society/-ukrajinskij-proekt-koronavirus-info-stav-odnim-z-najuspishnishih-u-sviti-kejsiv-z-covid-19-zmi-1502360.html”

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Vivamus leo ante, consectetur sit amet vulputate vel, dapibus sit amet lectus. Etiam varius dui eget lorem elementum eget mattis sapien interdum. In hac habitasse platea dictumst. Morbi sed nisi est, vitae convallis nulla. Nunc vestibulum ipsum nec libero sodales dignissim.

Newsletter

SLorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Vivamus leo ante, consectetur sit amet vulputate

Back to Top