Вінничанка Євгенія Мазур перемогла на проєкті «Від пацанки до панянки»

Вінничанка Євгенія Мазур перемогла на проєкті «Від пацанки до панянки»
26.05.2020 19:40

  • Ольга БОБРУСЬ
  • 0
Вінничанка Євгенія Мазур перемогла на проєкті «Від пацанки до панянки»
  • Популярне реаліті-шоу «Від пацанки до панянки 4» закінчилось. Звання справжньої леді та 100 тисяч гривень отримала вінничанка Євгенія Мазур.

За звання переможниці та грошовий приз у розмірі 100 тисяч гривень у фіналі боролися відразу четверо учасниць: Вікторія Альохіна, Анастасія Іваненко, Юлія Чигринець, а також Женя Мазур.

Об этом сообщает FIB

Протягом чотирьох місяців глядачі мали можливість спостерігати за змінами вінничанки Євгенії Мазур. Саме їй в проєкті «Від пацанки до панянки 4» вдалося здобути омріяну перемогу.

В шоу «Від пацанки до панянки-4» победила Евгения Мазур | Telekritika

Учасниця змогла нарешті відректися звання #загублена, а також почати нове життя.

Женя пройшла тернистий шлях до участі у шоу. Ще у 15-річному віці вона уперше спробувала наркотики. Саме вони здаватимуться їй чи не єдиним порятунком від світу, що оточує Женю. З часом вона стала жорстокішою і холоднішою: кримінальне оточення навчило її добувати бажане за будь-яку ціну. Дівчина заробляла на ігрових автоматах, а також не гребувала грабунками.

Євгенія Мазур – переможниця Від пацанки до панянки 4 сезон: біографія і фото — фото 406267

У якийсь момент вона вирішила кардинально змінити своє життя. З цією метою вона прийшла до шоу «Від пацанки до панянки». Тут вона хотіла не лише позбутися наркотичної залежності, а й зробити щось для того, аби її майбутнє було іншим.

Євгенія Мазур – переможниця Від пацанки до панянки 4 сезон: біографія і фото — фото 406268

На шляху до перемоги Женя приймала рішення покинути проект, аби врятувати одну з учасниць. Втім, викладачі скористувалися правом вето, аби повернути її. Це дало Євгенії поштовх боротися та докладати максимум зусиль для того, аби перемогти!

Євгенія Мазур – переможниця Від пацанки до панянки 4 сезон: біографія і фото — фото 406269
Євгенія Мазур – переможниця Від пацанки до панянки 4 сезон: біографія і фото — фото 406270
Євгенія Мазур – переможниця Від пацанки до панянки 4 сезон: біографія і фото — фото 406271
Євгенія Мазур – переможниця Від пацанки до панянки 4 сезон: біографія і фото — фото 406272


Джерело статті: “https://vn.20minut.ua/lyudi/vinnichanka-evgeniya-mazur-peremogla-na-proekti-vid-patsanki-do-panyan-11064649.html”

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Vivamus leo ante, consectetur sit amet vulputate vel, dapibus sit amet lectus. Etiam varius dui eget lorem elementum eget mattis sapien interdum. In hac habitasse platea dictumst. Morbi sed nisi est, vitae convallis nulla. Nunc vestibulum ipsum nec libero sodales dignissim.

Newsletter

SLorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Vivamus leo ante, consectetur sit amet vulputate

Back to Top