Справу колишньої очільниці НАЗК Корчак закрили через строки давності

Справу колишньої очільниці НАЗК Корчак закрили через строки давності
26.05.2020 19:06
<span>Строки притягнення до кримінальної відповідальності Наталії Корчак закінчилися ще у квітні 2020 року</span>
Строки притягнення до кримінальної відповідальності Наталії Корчак закінчилися ще у квітні 2020 року
Фото: facebook.com/korchaknatalya


Наталію Корчак звільнили від відповідальності за недостовірне декларування

Об этом сообщает База компромата


Вищий антикорупційний суд (ВАКС) закрив справу колишньої голови Національного агентства з питань запобігання корупції Наталії Корчак. Справу закрито у зв’язку із закінченням строків давності.


Про це повідомляє прес-служба ВАКС.


Повідомляється, що сьогодні відбулося судове засідання за обвинуваченням Корчак в недостовірному декларуванні.


«22 травня 2020 обвинувачена подала до суду клопотання про звільнення її від кримінальної відповідальності та закриття справи у зв’язку із закінченням строків давності, прокурор не заперечував проти зазначеного клопотання», — йдеться в повідомленні.


Також підкреслюється, що строки притягнення до кримінальної відповідальності закінчилися ще у квітні 2020 року. В іншому випадку Корчак загрожував штраф до 51 тисячі гривень за приховування майна або покарання у вигляді громадських робіт.


Кримінальна справа стосувалася покупки автомобіля вартістю понад півмільйона гривень. Автомобіль купувала її свекруха, однак фактично транспортний засіб знаходився у власності Корчак і не був задекларований.


Нагадаємо, справу на Наталію Корчак правоохоронці завели ще восени 2017 року.


Чиновниці повідомлено про підозру в недекларуванні статків на суму понад 544 тис. грн у жовтні 2019 року. Обвинувальний акт було оголошено у грудні 2019 року.


Джерело статті: “https://glavcom.ua/news/spravu-kolishnoji-ochilnici-nazk-korchak-zakrili-cherez-stroki-davnosti-682820.html”

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Vivamus leo ante, consectetur sit amet vulputate vel, dapibus sit amet lectus. Etiam varius dui eget lorem elementum eget mattis sapien interdum. In hac habitasse platea dictumst. Morbi sed nisi est, vitae convallis nulla. Nunc vestibulum ipsum nec libero sodales dignissim.

Newsletter

SLorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Vivamus leo ante, consectetur sit amet vulputate

Back to Top