"Північний потік-2: у США анонсували нові санкції

"Північний потік-2: у США анонсували нові санкції
26.05.2020 18:58

Посол США в ФРН Річард Гренелл підтвердив, що Вашингтон розробляє план по введенню нових санкцій відносно російського експортного газопроводу "Північний потік-2".

Об этом сообщает Дедал

Про це він заявив в інтерв’ю газеті Handelsblatt. За його словами, законопроєкт може бути ухвалений в найкоротші терміни, незважаючи на виборчу кампанію напередодні президентських виборів в США, намічених на листопад.

"Нові санкції знаходять схвалення всіх партій. Незважаючи на виборчу кампанію, процес ухвалення законопроєкту може бути дуже швидким", – заявив дипломат.

"Досить годувати звіра!" У США анонсували нові санкції проти "Північного потоку-2"

Гренелл також закликав уряд Німеччини переглянути свою політику щодо Росії.

"Німеччина повинна припинити годувати звіра, поки вона не вносить достатньо в НАТО", – сказав він.

Як пише Handelsblatt, американці мають намір якщо не запобігти самому завершенню будівництва трубопроводу, то перешкодити дійсному введенню "Північного потоку-2" в експлуатацію.

Як повідомляв OBOZREVATEL:

  • 8 лютого Париж і Берлін підготували компромісний варіант поправок до газової директиви ЄС, які дозволять їх затвердити, однак залишать Берліну широкі можливості для реалізації проєкту "Північний потік-2".


  • 13 лютого Рада ЄС та Європарламент попередньо схвалили посилення газової директиви Євросоюзу на підставі значно доопрацьованого і пом’якшеного проєкту поправок, розробленого Німеччиною і Францією. Від них безпосередньо залежить доля російського газопроводу в обхід України.


  • 21 лютого Рада Європейського Союзу схвалила поправки до газової директиви, які зачіпають "Північний потік-2". Йдеться про компромісний варіант поправок, що передбачає посилення вимог до нового проєкту російського газового монополіста "Газпрому".


  • 19 березня Комітет Європарламенту з питань промисловості, досліджень та енергетики підтримав проєкт поправок до газової директиви ЄС, яка може створити перешкоди для російського газопроводу в обхід України "Північний потік-2".


  • 15 травня Федеральне мережеве агентство ФРН (BNA) відмовило компанії Nord Stream 2 AG у виведенні проєкту російського газопроводу "Північний потік-2" з-під правил оновленої газової директиви ЄС.


Ти ще не читаєш наш Telegram? А даремно! Підписуйся

Читайте всі новини по темі "Північний потік — 2" на сайті "OBOZREVATEL".Джерело статті: “https://www.obozrevatel.com/ukr/economics/economy/pivnichnij-potik-2-u-ssha-anonsuvali-novi-sanktsii.htm”

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Vivamus leo ante, consectetur sit amet vulputate vel, dapibus sit amet lectus. Etiam varius dui eget lorem elementum eget mattis sapien interdum. In hac habitasse platea dictumst. Morbi sed nisi est, vitae convallis nulla. Nunc vestibulum ipsum nec libero sodales dignissim.

Newsletter

SLorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Vivamus leo ante, consectetur sit amet vulputate

Back to Top