Три роки тому фармкомпанії відмовили Єврокомісії у розробці вакцини від коронавірусів

Три роки тому фармкомпанії відмовили Єврокомісії у розробці вакцини від коронавірусів
26.05.2020 08:00

У 2017 році великі фармацевтичні компанії не підтримали пропозицію Європейської комісії про розробку вакцин для різних патогенів, зокрема, і коронавірусів.

Об этом сообщает Редакция

ЧИТАЙТЕ: ОСТАННІ НОВИНИ ПРО КОРОНАВІРУС

Як повідомляє The Guardian, у планах Єврокомісії малася на увазі активізація роботи над вакцинами та їх схвалення в рамках проєкту "Ініціатива щодо інноваційних лікарських засобів" (IMI). Крім представників Єврокомісії та Європейської федерації фармацевтичної промисловості туди входили і великі компанії з виробництва ліків: Lilly and Johnson&Johnson, GlaxoSmithKline, Novartis, Pfizer.

Три роки тому фармкомпанії відмовили Єврокомісії в розробці вакцини від коронавірусів

Три роки тому фармкомпанії відмовили Єврокомісії в розробці вакцини від коронавірусів

В Єврокомісії наполягали на тому, що дослідження може "сприяти розробці та затвердженню вакцин проти пріоритетних патогенів до фактичного спалаху". Крім того, планувалося поліпшити комп’ютерне моделювання, а також підвищити точність випробувань на тваринах.

Однак, як ідеться у звіті, опублікованому Corporate Observatory Europe, фармкомпанії, що складаються в IMI, відмовилися від цієї ідеї. З цього випливало, що, крім інших патогенів, вакцину не винайшли і проти коронавірусів.

В кінцевому підсумку в звіті йдеться, що прямий вплив великих фармацевтичних компаній на дослідницькі плани IMI призвів до того, що в ній почали домінувати вигідні цим компаніям напрямки, тоді як інші потенційно небезпечні хвороби залишилися без уваги.

Як повідомляв OBOZREVATEL, жителі Великобританії отримають доступ до вакцини від COVID-19 вже до осені-2020.

Ми в Telegram! Підписуйся! Читай тільки найкраще!

Читайте всі новини по темі "Коронавірус" на сайті "OBOZREVATEL".Джерело статті: “https://www.obozrevatel.com/ukr/abroad/tri-roki-tomu-farmkompanii-vidmovili-evrokomisii-v-rozrobtsi-vaktsini-vid-koronavirusiv.htm”

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Vivamus leo ante, consectetur sit amet vulputate vel, dapibus sit amet lectus. Etiam varius dui eget lorem elementum eget mattis sapien interdum. In hac habitasse platea dictumst. Morbi sed nisi est, vitae convallis nulla. Nunc vestibulum ipsum nec libero sodales dignissim.

Newsletter

SLorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Vivamus leo ante, consectetur sit amet vulputate

Back to Top