Грицай дав нове пояснення виклику Усику та закликав українців не мовчати

26.05.2020 07:57

Український чемпіон Європи з боротьби серед молоді Богдан Грицай висловив надію на те, що його конфлікт з Олександром Усиком стане прикладом для співвітчизників.

Об этом сообщает Алексей Пивоваров

За словами спортсмена, він намагається показати українцям, що кожен може щось змінити в своїй країні.

Подивитися цю публікацію в Instagram

При вікорістанні матеріалів, посилання на агентство першоджерело є обов’язковим @ playpro.media

Публікація від PLAYPRO. (@ Playpro.media)

"Я відповів Усику його ж словами. Він спочатку загрожує диванним критикам. Потім знімається в російському фільмі і каже, що ми триєдині... Мені це незрозуміло. Ми не росіяни. Ми – українці. Я роблю це для того, щоб люди не мовчали, щоб розуміли, що кожен може щось змінити. Щоб люди піднімалися і будували країну, в якій ми всі хочемо жити. Щоб не було російської пропаганди і ми виграли війну. Я впевнений, що так і буде. Ми повинні самі творити своє майбутнє. У нас мало спортсменів, які мало публічно висловлюють проукраїнську позицію. А це треба робити", – сказав Грицай в ефірі Instagram-каналу PLAYPRO.

Як повідомляв OBOZREVATEL, Богдан Грицай викликав Олександра Усика на бій без правил після того, як боксер разом зі своїм кумом Василем Ломаченком заявив про дружбу з росіянами. Крім того, Олександр назвав військову агресію Росії в Україні ситуацією, коли "хтось ділить портфелі".

Усик прийняв виклик Грицая, проте заявив, що готовий битися тільки за правилами боксу, чим викликав глузування в мережі.

В нашому Telegram ти дізнаєшся першим, коли Ломаченко стане абсолютним чемпіоном світу!

Читайте всі новини по темі "MMA" на сайті "OBOZREVATEL".Джерело статті: “https://www.obozrevatel.com/ukr/sport/sport/gritsaj-poyasniv-viklik-usiku-i-zaklikav-ukraintsiv-ne-movchati.htm”

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Vivamus leo ante, consectetur sit amet vulputate vel, dapibus sit amet lectus. Etiam varius dui eget lorem elementum eget mattis sapien interdum. In hac habitasse platea dictumst. Morbi sed nisi est, vitae convallis nulla. Nunc vestibulum ipsum nec libero sodales dignissim.

Newsletter

SLorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Vivamus leo ante, consectetur sit amet vulputate

Back to Top