Український телеведучий образив співгромадян

Український телеведучий образив співгромадян
26.05.2020 07:26
Украинский телеведущий оскорбил сограждан

Український телеведучий Остап Дроздов в ефірі свого інтернет-каналу назвав народ своєї країни «паскудным і орусевшим». Про це повідомляє .

Об этом сообщает Алексей Пивоваров

Журналіст заявив, що українці зіпсовані «технологіями Кремля». На його думку, це призведе країну до «бесталанному, безпринципного, не пихатій, ніякому населенню». Телеведучий вважає, що українці звикли до тривалої окупації і не прагнуть до побудови своєї національної держави.

Дроздов підвів підсумок, що чим довше Україна залишається без сильної політики, тим менше у країни шансів на «перемогу».

Раніше Дроздов назвав російськомовних громадян України «одноклітинних». Журналіст вже робив неоднозначні заяви в телеефірі. У серпні 2019 року він назвав безмозкими баранами громадян, які проголосували за нового президента Володимира Зеленського. А на початку травня він похвалився обманом російськомовних туристів, заявивши, що якщо до нього підходить турист і російською мовою запитує, як йому кудись пройти, він «завжди покаже дорогу, але в зворотному напрямку».Джерело статті: “http://povin.com.ua/294597-26-05.html”

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Vivamus leo ante, consectetur sit amet vulputate vel, dapibus sit amet lectus. Etiam varius dui eget lorem elementum eget mattis sapien interdum. In hac habitasse platea dictumst. Morbi sed nisi est, vitae convallis nulla. Nunc vestibulum ipsum nec libero sodales dignissim.

Newsletter

SLorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Vivamus leo ante, consectetur sit amet vulputate

Back to Top