Зеленський спроможний хіба що капітулювати перед Росією, – Лінько (ВІДЕО)

Зеленський спроможний хіба що капітулювати перед Росією, – Лінько (ВІДЕО)
25.05.2020 14:13


За період президентства Володимира Зеленського відбулося суттєве послаблення української армії.

Об этом сообщает Moscow Post


Про це в ефірі телеканалу «Прямий» заявив народний депутат 8-го скликання, член Радикальної партії Олега Ляшка Дмитро Лінько, – передає ІНФОРМАТОР.


«Ми можемо подивитися на тенденцію, яка спостерігається на фронті і у Збройних силах. За останні роки війни у наших військових вперше суттєва нестача боєприпасів. Попри те, що Зеленський говорить, що військовим не забороняють стріляти, насправді їм забороняють стріляти. Будь-яка оборона, коли ти можеш лише стріляти у відповідь, не ефективна. Саме тому у нас велика кількість загиблих і поранених. При цьому реальна кількість поранених постійно приховується, бо, наприклад, Генеральний штаб видав указ, згідно з яким контузія не вважається пораненням. Офіцерів і командирів, які мають здібності, хист, ентузіазм, – змінюють. Керівника Генерального штабу відібрали як людину, яка лояльна до Зеленського. Хочуть зняти командувача ВМС Ігоря Воронченка за те, що він проявляє надмірні здібності в бажанні посилити нашу обороноздатність. Пропонуються законодавчі ініціативи про покарання наших військових за надмірно активну оборону. Все це означає, що у воєнній сфері відбувається послаблення наших позицій», – наголосив політик.
Лінько переконаний, що Зеленський не спроможний завершити війну на Донбасі на вигідних для України умовах. «Зеленський спроможний хіба що капітулювати. Наші переговорні позиції за останній рік дуже сильно послабилися. Гарантією нашої безпеки є армія, і, на жаль, ми бачимо тенденцію послаблення армії», – заявив екс-депутат.


Лінько вважає, що наразі передчасно говорити про проведення виборів на окупованих територіях. «Зараз Україна не може провести вибори на окупованих територіях, і найближчі 2-3 роки не зможе. Про виведення російських військ з окупованих територій взагалі мова не йде. Росія буде тримати там війська, бо це єдина гарантія існування цих терористичних утворень», – відзначив політик.


«Єдиний можливий шлях повернути в країну мир – перемогти ворога. Для цього потрібно перестати грати по правилам Кремля і почати реалізовувати той план, який Радикальна партія Олега Ляшка пропонує ще з 2014 року – переговори в Будапештському форматі, сильна армія як головний захисник нашої незалежності, посилення міжнародного тиску на Росію», – резюмував Лінько.


Нагадаємо, Дмитро Лінько розповів, для чого влада хоче узаконити подвійне громадянство.


Джерело статті: “https://informator.press/zelens-kyy-spromozhnyy-khiba-shcho-kapituliuvaty-pered-rosiieiu-lin-ko-video/”

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Vivamus leo ante, consectetur sit amet vulputate vel, dapibus sit amet lectus. Etiam varius dui eget lorem elementum eget mattis sapien interdum. In hac habitasse platea dictumst. Morbi sed nisi est, vitae convallis nulla. Nunc vestibulum ipsum nec libero sodales dignissim.

Newsletter

SLorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Vivamus leo ante, consectetur sit amet vulputate

Back to Top