Скільки часу хворі на COVID-19 заразні: учені вирахували період

Скільки часу хворі на COVID-19 заразні: учені вирахували період
25.05.2020 12:55

Пацієнти з COVID-19 більше не становлять ризику поширення вірусу після 11-го дня від моменту зараження. Це означає, що їх можна виписувати з лікарні.

Об этом сообщает Русский репортер

ЧИТАЙТЕ: ОСТАННІ НОВИНИ ПРО КОРОНАВІРУС

Як повідомляє StraitsTimes, такого висновку дійшли сінгапурські вчені. На їхнє переконання, людина може не бути переносником інфекції навіть із позитивним результатом тестування на вірус.

Фахівці пояснюють це тим, що тести фіксують частини генома коронавірусу, які, зокрема, можуть бути вже нежиттєздатними.

Скільки часу хворі на COVID-19 заразні: учені вирахували період

Зважаючи на це, дослідники звернулися до місцевої влади й попросили переглянути критерії виписування з медустанов пацієнтів із COVID-19. Зазначається, що нині в Сінгапурі інфікованого відправляють додому тільки після отримання другого негативного тесту на коронавірус.

Якщо МОЗ країни візьме до уваги докази вчених і дозволить виписування, то більше ніж 80 відсотків пацієнтів у лікарнях Сінгапуру зможуть повернутися додому після 11 днів хвороби.

Водночас дослідники підкреслюють, що це правило не можна застосовувати до людей зі зниженим імунітетом.

Як повідомляв OBOZREVATEL, молекулярні біологи проаналізували геноми декількох тисяч штамів коронавірусу SARS-CoV-2, який призводить до COVID-19, і дійшли висновку, що вірус розділився на три окремі лінії-підтипи. У кожної з них є набір мутацій у ключових генах, що підвищують заразність.

Ти ще не підписаний на наш Telegram? Швиденько тисни!

Читайте всі новини по темі "Дослідження вчених" на сайті "OBOZREVATEL".Джерело статті: “https://www.obozrevatel.com/ukr/abroad/skilki-chasu-zarazni-hvori-na-covid-19-vcheni-virahuvali-period.htm”

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Vivamus leo ante, consectetur sit amet vulputate vel, dapibus sit amet lectus. Etiam varius dui eget lorem elementum eget mattis sapien interdum. In hac habitasse platea dictumst. Morbi sed nisi est, vitae convallis nulla. Nunc vestibulum ipsum nec libero sodales dignissim.

Newsletter

SLorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Vivamus leo ante, consectetur sit amet vulputate

Back to Top