У Британії назвали завершення пандемії проблемою для вакцини від COVID-19

У Британії назвали завершення пандемії проблемою для вакцини від COVID-19
25.05.2020 12:23

Жителі Великобританії отримають доступ до вакцини від COVID-19 уже до осені-2020.

Об этом сообщает Футляр от виолончели

ЧИТАЙТЕ: ОСТАННІ НОВИНИ ПРО КОРОНАВІРУС

Таку заяву в неділю, 24 травня, зробив виконавчий директор компанії AstraZeneca, що розробляє препарат, Паскаль Соріот, передає Daily Mail.

Водночас провідний учасник проєкту професор Адріан Хілл, який є директором Інституту Дженнера Оксфордського університету, зазначив: існує ймовірність 50 на 50, що вакцина не дасть "жодного результату".

Вакцина від коронавірусу

Вакцина від коронавірусу

Страна

Фармацевтична компанія працює спільно з Оксфордським університетом. Вона оголосила про угоду зі США на виробництво 400 мільйонів доз цієї вакцини, також планується виготовлення мінімум 100 мільйонів доз для Великобританії.

"Ми фактично отримали від уряду Великобританії замовлення... Жодних сумнівів, що починаючи з вересня ми почнемо поставляти ці дози вакцини британському уряду для щеплень", – розповів Соріот про розробку.

Він вказав на те, що остаточно підтвердити ефективність препарату буде проблематично, якщо число нових заражень природно знизиться.

"Вакцина повинна працювати, і це одне питання. Інше питання: навіть якщо вона працює, ми повинні бути в змозі це продемонструвати. Треба поспішати, перш ніж хвороба зникне, щоб ми могли продемонструвати, що вакцина ефективна", – зазначив директор AstraZeneca.

Паскаль Соріот

Паскаль Соріот

Daily Mail

Зі свого боку Адріан Хілл сказав: "Раніше в цьому році ми говорили, що ймовірність створення ефективної вакцини до вересня становить 80%. Але зараз є 50% шанс, що ми не отримаємо жодного результату взагалі".

"Ми знаходимося в дивному становищі, коли хочемо, щоб COVID-19 залишився, хоча б ненадовго. Але він зменшується", – додав він.

Експерт пояснив, що якщо SARS-CoV-2 не буде поширюватися в суспільстві, добровольцям буде важко інфікуватися, а це означає, що вчені не зможуть довести, чи має вакцина якийсь ефект.

Адріан Хілл

Адріан Хілл

Daily Mail

Карта поширення коронавірусу в світі:

Як писав OBOZREVATEL, нещодавно влада Китаю підтримала ідею міжнародного наукового розслідування, покликаного з’ясувати питання про походження COVID-19.

Не пропусти блискавку! Підписуйся на нас в Telegram

Читайте всі новини по темі "вакцинація" на сайті "OBOZREVATEL".Джерело статті: “https://www.obozrevatel.com/ukr/abroad/vaktsina-vid-covid-19-v-britanii-nazvali-spav-pandemii-problemoyu.htm”

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Vivamus leo ante, consectetur sit amet vulputate vel, dapibus sit amet lectus. Etiam varius dui eget lorem elementum eget mattis sapien interdum. In hac habitasse platea dictumst. Morbi sed nisi est, vitae convallis nulla. Nunc vestibulum ipsum nec libero sodales dignissim.

Newsletter

SLorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Vivamus leo ante, consectetur sit amet vulputate

Back to Top