Керівництво УЗ хоче «наварити» 80 мільйонів гривень на держзакупівлях?

Керівництво УЗ хоче «наварити» 80 мільйонів гривень на держзакупівлях?
23.05.2020 20:25

Посадові особи «Укрзалізниці» та представники «Центру забезпечення АТ «Українська залізниця» можуть зловживати владою та службовим становищем.

Об этом сообщает Устинов троллит

Фото: СтопКор

Ідеться про ймовірні оборудки під час закупівлі оливи та мастила. У результаті схеми держава може зазнати збитків щонайменше на 80 мільйонів гривень. Про порушення повідомляють представники компанії-учасника торгів ТОВ «КСМ-ТРЕЙД».

«Філія проводить відкриті торги на закупівлю оливи та мастильних матеріалів на загальну суму 260 162 428, 88₴

Хоча закупівлі були оголошені ще 19 грудня 2019 року, до фінальної стадії вони дійшли тільки зараз. Причина — тендерна документація через штучні обмеження до участі постачальників, суперечливість та умисну заплутаність положень стала предметом багатьох скарг та звернень як до АТ «Українська залізниця», так і до Антимонопольного комітету України», – зазначено в листі, який ТОВ «КСМ-ТРЕЙД» надіслало журналістам «СтопКору».

Фото: знімок екрану
Фото: знімок екрану

Підприємство є представником українського виробника із виготовлення олив та мастильних матеріалів КСМ-ПРОТЕК. Компанія запропонувала ціни на оливу та мастила на 80-100 мільйонів гривень проти 260 мільйонів, встановлених замовником.

Але підприємство не допустили до аукціону, а вигідна цінова пропозиція була неправомірно відхилена з формальної підстави.

У діях посадовців філії «Укрзалізниці» підприємці вбачають зловживання службовим становищем. Журналісти «СтопКору» уже перевіряють інформацію про імовірні порушення.

Читати також:
НАБУ проводить обшуки у посадовця з Укрзалізниці
Поділитись


Джерело статті: “https://stopcor.org/kerivnycztvo-uz-hoche-navaryty-80-miljoniv-gryven-na-derzhzakupivlyah/”

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Vivamus leo ante, consectetur sit amet vulputate vel, dapibus sit amet lectus. Etiam varius dui eget lorem elementum eget mattis sapien interdum. In hac habitasse platea dictumst. Morbi sed nisi est, vitae convallis nulla. Nunc vestibulum ipsum nec libero sodales dignissim.

Newsletter

SLorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Vivamus leo ante, consectetur sit amet vulputate

Back to Top