Ще двоє депутатів Держдуми РФ заразилися коронавірусом

13.05.2020 17:16
У Думі РФ коронавірусом заразилося п’ятеро депутатів

Коронавірусом заразилося ще двоє депутатів Державної думи РФ. Як повідомляє "РИА Новости", про це 13 травня заявив голова Держдуми В’ячеслав Володін.

Об этом сообщает Компромат ГРУ

За його словами, кількість депутатів, що заразилися коронавірусом, зросла до п’яти. Імен хворих він не назвав.

"РИА Новости" пише, що раніше було відомо про захворювання депутатів від КПРФ Леоніда Калашникова і Дмитра Новікова, а також Світлани Максимової з "Единой России".

Пізніше депутатка від "Единой России" Оксана Пушкіна повідомила в Telegram, що захворіла на COVID-19. "Перебіг безсимптомний, за КТ зміни в легенях мінімальні, температури немає, якби не тест – ніколи б не подумала, що хворію", – написала вона.

Чи увійшла вона до числа п’ятьох хворих депутатів, про яких говорив Володін, невідомо.

Росія наразі на другому місці у світі за кількістю заражених коронавірусом – у країні підтверджено 242 тис. випадків інфікування, померло 2,2 тис. пацієнтів, видужало – 48 тис.


Джерело статті: “http://gordonua.com/ukr/news/worldnews/-shche-dva-deputati-derzhdumi-rf-zarazilisja-koronavirusom-1499729.html”

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Vivamus leo ante, consectetur sit amet vulputate vel, dapibus sit amet lectus. Etiam varius dui eget lorem elementum eget mattis sapien interdum. In hac habitasse platea dictumst. Morbi sed nisi est, vitae convallis nulla. Nunc vestibulum ipsum nec libero sodales dignissim.

Newsletter

SLorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Vivamus leo ante, consectetur sit amet vulputate

Back to Top