Хроніки зради та реваншу за президента Зеленського. Тільки факти

Хроніки зради та реваншу за президента Зеленського. Тільки факти
27.04.2020 06:15
Мітинг на захист Тетяни Чорновол під Печерським судом — Хроніки зради та реваншу за президента Зеленського. Тільки факти
Мітинг на захист Тетяни Чорновол під Печерським судом


Проти Тетяни Чорновіл була порушена кримінальна справа за Майдан, а проти Володимира В’ятровича — за проведення форуму пам’яті жертв Голодомору

Об этом сообщает Футляр от виолончели


1. Брат глави офісу президента, спійманий на переговорах про кадрові призначення та усунення конкурентів у комерційній діяльності підприємств, вийшов сухим із води, а народний депутат Geo Leros, який представив відеозаписи, тепер став обвинувачуваним.


2. Президент не представив пояснень джерел своїх витрат на відпочинок. Очевидно, це не його гроші, а гроші якоїсь невстановленої людини, що має вплив на президента.


3. Державний бюджет був прийнятий із скороченням критично важливих витрат, але витрати на офіс президента та на правоохоронців лише виросли.

4. Третина голів районних державних адміністрацій не призначена дотепер.

5. Суд прийняв рішення на користь суб’єктів виведення коштів з Приватбанку. Голова СБУ звинувачений у підіграванні в цій справі.

6. Проти Тетяни Чорновіл порушена кримінальна справа за Майдан, а проти Volodymyr Viatrovych - за проведення форуму пам’яті жертв Голодомору.

7. «Підозрювані» у справі Шеремета все ще не на свободі, попри те, що справа повністю розвалилася у суді.

8. Офіс реформ Міністерства оборони, метою якого було впровадження стандартів НАТО, ліквідований.Джерело: блог Валерія Пекаря


Думки авторів рубрики «Думки вголос» не завжди збігаються з позицією редакції «Главкома»

Джерело статті: “https://glavcom.ua/columns/v_pekar/hroniki-zradi-ta-revanshu-tilki-fakti-675875.html”

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Vivamus leo ante, consectetur sit amet vulputate vel, dapibus sit amet lectus. Etiam varius dui eget lorem elementum eget mattis sapien interdum. In hac habitasse platea dictumst. Morbi sed nisi est, vitae convallis nulla. Nunc vestibulum ipsum nec libero sodales dignissim.

Newsletter

SLorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Vivamus leo ante, consectetur sit amet vulputate

Back to Top