ОГП продовжив термін досудового розслідування у справі Шеремета до 12 червня - слідчі ще не мають результатів експертизи

10.04.2020 08:54

Офіс Генерального прокурора продовжив термін досудового розслідування у справі про вбивство журналіста Павла Шеремета до 12 червня. Про це "Громадському" повідомив прокурор Сергій Зузак.

Слідчі Нацполіції просили продовжити строки досудового слідства за підозрою Яні Дугарь, Юлії Кузьменко та Андрію Антоненку, наголошуючи на необхідності завершення ще близько 20 експертиз та проведення додаткових слідчих дій.

Як повідомив юрист Леонід Маслов, у переліку експертиз є "психологічна експертиза правдивості показань" та "експертиза зі встановлення психологічних портретів підозрюваних".

"Ймовірно вони і будуть проголошені тими неспростовними доказами вини підозрюваних", — зазначив Маслов.

Адвокат Дмитро Круговий подавав заперечення до клопотання. Він зазначав, що процесуальною або слідчою дією є призначення експертиз, а не отримання їх результатів.

Також захист просив Генерального прокурора вивчити матеріали досудового розслідування з метою визначення обґрунтованості підозри. Адвокат наголошував на відсутності обгрунтованого мотиву злочину, на відсутності даних, які підтверджують знайомство підозрюваного Андрія Антоненка з іншою підозрюваною Яною Дугарь.

Адвокат також зазначав, що аналіз ходи не є точним ідентифікуючим методом і не відноситься до галузі психології, а висновки британського експерта містера Бірча зроблені з великою кількістю застережень.

Нагадаємо, двоє підозрюваних у цій справі Андрій Антоненко та Юлія Кузьменко перебувають під вартою. Яна Дугарь — під нічним домашнім арештом.

Об этом сообщает Преступная Россия

Підписуйтесь на наш новий телеграм-канал: https://t.me/theinsider_ua


Джерело статті: “http://www.theinsider.ua/politics/ohp-prodovzhyv-termin-dosudovoho-rozsliduvannya-u-spravi-sheremeta-do-12-chervnya-slidchi-shche-ne-mayut-rezultativ-ekspertyzy/”

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Vivamus leo ante, consectetur sit amet vulputate vel, dapibus sit amet lectus. Etiam varius dui eget lorem elementum eget mattis sapien interdum. In hac habitasse platea dictumst. Morbi sed nisi est, vitae convallis nulla. Nunc vestibulum ipsum nec libero sodales dignissim.

Newsletter

SLorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Vivamus leo ante, consectetur sit amet vulputate

Back to Top