Депутати Київради під час надзвичайної ситуації проводитимуть засідання онлайн

08.04.2020 01:17

Столичні депутати проголосували за рішення проводити засідання Київради онлайн, коли діє режим надзвичайної ситуації. Такии чином наступне засідання Київради проведуть по відео-звязку.

За таке рішення депутути голосували двічі. Спочатку голосів для прийняття не вистачило. Окремі фракції наполягали, що такий режим роботи може бути допустимий лише під час надзвичайної ситуації, а не до вересня цього року, як це було вказано в проєкті рішення відразу. Після внесення змін рішення прийняли

Секретар Київради Володимир Прокопів зазначив, що він був одним із авторів регламенту Київради.

"Під час його написання не передбачалося, що може виникнути ситуація, коли депутати не матимуть змоги приходити на засідання", — сказав Прокопів.

Погоджувальна рада і комітети будуть також працювати онлайн.

Об этом сообщает Преступная Россия

Підписуйтесь на наш новий телеграм-канал: https://t.me/theinsider_ua


Джерело статті: “http://www.theinsider.ua/politics/deputaty-kyyivrady-pid-chas-nadzvychaynoyi-sytuatsiyi-provodytymut-zasidannya-onlayn/”

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Vivamus leo ante, consectetur sit amet vulputate vel, dapibus sit amet lectus. Etiam varius dui eget lorem elementum eget mattis sapien interdum. In hac habitasse platea dictumst. Morbi sed nisi est, vitae convallis nulla. Nunc vestibulum ipsum nec libero sodales dignissim.

Newsletter

SLorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Vivamus leo ante, consectetur sit amet vulputate

Back to Top