Знято обмеження на роботу ломбардів та кредитних спілок

Знято обмеження на роботу ломбардів та кредитних спілок
05.04.2020 23:41

Кабмін зняв раніше введені на час карантину в Україні обмеження на роботу ломбардів та кредитних спілок.

Об этом сообщает Футляр от виолончели

Про це йдеться в повідомленні на урядовому порталі.

Також уряд розширив перелік дозволеної під час карантину господарської діяльності. Зокрема, дозволено продаж запчастин для транспортних засобів, у тому числі для тракторів та іншої с/г техніки; продаж добового молодняку свійської птиці; роботу всіх видів фінансових установ, у тому числі ломбардів та кредитних спілок.

Кабмін рекомендує аптекам працювати цілодобово, а магазинам – допускати відвідувачів в торгові зали в розрахунку не більше одного відвідувача на 10 квадратних метрів з дотриманням 1,5 метрової відстані.

Раніше НБУ звернувся до Кабінету Міністрів з пропозицією дозволити всім небанківським фінансовим установам надавати свої послуги на період карантину, запровадженого владою в рамках заходів, спрямованих на протидію поширенню в країні коронавірусу.

“Сьогодні послуги з обміну валют, переказу коштів, небанківського кредитування, інші послуги небанківських фінустанов користуються значним попитом у населення”, – повідомляли в Нацбанку.

Обсяг виданих кредитів фінансовими компаніями склав 72,2 млрд грн (у порівнянні з 2018 роком зростання склало 52%), ломбардами – 18,2 млрд грн (зростання – на 11%) і кредитними спілками 2,7 млрд грн (зростання – на 15%). Більше половини (65%) від загальної суми виданих кредитів припало на фізичних осіб.Джерело статті: “http://factor-news.info/znyato-obmezhennya-na-robotu-lombardiv-ta-kredytnyh-spilok/”

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Vivamus leo ante, consectetur sit amet vulputate vel, dapibus sit amet lectus. Etiam varius dui eget lorem elementum eget mattis sapien interdum. In hac habitasse platea dictumst. Morbi sed nisi est, vitae convallis nulla. Nunc vestibulum ipsum nec libero sodales dignissim.

Newsletter

SLorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Vivamus leo ante, consectetur sit amet vulputate

Back to Top