НБУ на 31 березня знову знизив офіційний курс долара

03.04.2020 13:24

Національний банк України на останній день березня, 31 число, встановив офіційний курс долара на рівні 28,06 гривень.

Об этом сообщает Футляр от виолончели


Loading...


Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це повідомляє сайт регулятора.


Таким чином, курс долара опустився на 12 копійок (якщо порівнювати з попереднім банківським днем). Офіційний курс гривні до долара на 31 березня встановлено на такому рівні: 28,0615 гривень за 1 долар. При цьому курс долара на 30 березня становить 28,183 гривень за 1 долар.


НБУ на 31 березня знову знизив офіційний курс долара

Як повідомлялося раніше, відсутність співпраці України з Міжнародним валютним фондом може призвести до істотного зростання дефіциту бюджету України і негативно вплинути на курс гривні. За прогнозом аналітиків, курс долара, який вже досяг річного максимуму в 2020 році, може подолати бар’єр в 30 гривень за долар.


Раніше член Економічного дискусійного клубу Олег Пендзин заявляв, що стабільність курсу гривні буде залежати від того, чи прийме Верховна Рада закон про заборону ренаціоналізації банків (повернення їх власникам).


Додайте «Народну Правду» в свої обрані джерела ⟶ Google News підписатися


Джерело статті: “https://narodna-pravda.ua/2020/03/31/nbu-na-31-bereznya-znovu-znyzyv-ofitsijnyj-kurs-dolara/”

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Vivamus leo ante, consectetur sit amet vulputate vel, dapibus sit amet lectus. Etiam varius dui eget lorem elementum eget mattis sapien interdum. In hac habitasse platea dictumst. Morbi sed nisi est, vitae convallis nulla. Nunc vestibulum ipsum nec libero sodales dignissim.

Newsletter

SLorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Vivamus leo ante, consectetur sit amet vulputate

Back to Top