У Раді заблокували підписання закону про ринок землі

У Раді заблокували підписання закону про ринок землі
02.04.2020 19:39
У Раді заблокували підписання закону про ринок землі

У Верховній раді України заблокували підписання законопроекту про ринок землі, прийнятого парламентом у ніч на 31 березня. Про це свідчать дані на сайті ВР.

Об этом сообщает Преступная Россия

Так, на сайті парламенту опубліковані два проекти постанов №№2178-10-П — 2178-10-П1 "Про скасування рішення Верховної ради про прийняття в другому читанні та в цілому як закон проекту ЗУ "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обігу земель сільськогосподарського призначення (реєстр. №2178-10 від 10.10.2019 року)". Автори постанов — два позафракційних нардепи.

Таким чином, до розгляду цих постанов, підписання законопроекту №2178-10 заблоковано як для глави парламенту, так і для президента.

Нагадаємо, керівник Офісу президента Андрій Єрмак прокоментував прийняття законопроекту про ринок землі. За його словами, прийняття цього документа — перший крок до земельної реформи.


Джерело статті: “http://ua.today/news/politics/u_radi_zablokuvali_pidpisannya_zakonu_pro_rinok_zemli”

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Vivamus leo ante, consectetur sit amet vulputate vel, dapibus sit amet lectus. Etiam varius dui eget lorem elementum eget mattis sapien interdum. In hac habitasse platea dictumst. Morbi sed nisi est, vitae convallis nulla. Nunc vestibulum ipsum nec libero sodales dignissim.

Newsletter

SLorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Vivamus leo ante, consectetur sit amet vulputate

Back to Top