В Україні топ-чиновник підхопив коронавірус: що відомо

В Україні топ-чиновник підхопив коронавірус: що відомо
02.04.2020 01:26

Голова Запорізької обласної ради Григорій Самардак пішов на лікарняний через зараження коронавірусом, яке було підтверджено тестами в лабораторії.

Об этом сообщает Преступная Россия

Про це повідомили в офіційній заяві на сайті Запорізької облради.

"Лабораторно підтверджено, що він інфікований на COVID-19. Зараз голова обласної ради перебуває вдома під наглядом сімейного лікаря. Його сім’я знаходиться в самоізоляції", — сказано в повідомленні.Нагадаємо, що раніше коронавірус підхопив депутат Запорізької обласної ради Геннадій Фукс, який недавно повернувся з Ізраїлю. Він розповів, що захворів незважаючи на те, що максимально намагався дотримуватися карантину.

Як раніше повідомляв "Апостроф", в Запоріжжі зафіксовано чотири випадки зараження смертельним коронавірусом у місцевих жителів, які нещодавно повернулися з-за кордону.


Джерело статті: “https://apostrophe.ua/ua/news/politics/government/2020-03-30/v-ukraine-top-chinovnik-podhvatil-koronavirus-chto-izvestno/192382”

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Vivamus leo ante, consectetur sit amet vulputate vel, dapibus sit amet lectus. Etiam varius dui eget lorem elementum eget mattis sapien interdum. In hac habitasse platea dictumst. Morbi sed nisi est, vitae convallis nulla. Nunc vestibulum ipsum nec libero sodales dignissim.

Newsletter

SLorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Vivamus leo ante, consectetur sit amet vulputate

Back to Top