Путін закриває Москву: подробиці

01.04.2020 04:26

У мережі з’явилося відео, яке свідчить про готовність Путіна до введення режиму надзвичайного стану у зв’язку з поширенням коронавірусу.

Об этом сообщает Руспрес

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, на кадрах, які розмістив у своєму Twitter опозиційний політик Михайло Ходорковський, помічена колона з 200 шкільних екскурсійних автобусів, якими… в Москву перевозять військових Росгвардії.Loading...

На другому ролику відбувається перевезення до Москви вже військової техніки.

Автор відео зазначає, що події на відео були зняті 26 березня на Київському шосе.

Кто хочет комментарии – включите звук. pic.twitter.com/tTfeKJGp9W

— Ходорковский Михаил (@mich261213) March 26, 2020Для доказу своєї версії про намір російської влади посилити заходи, Ходорковський розмістив фотокопію звернення Головного управління МВС по Москві про розробку плану протидії пандемії, що включає введення заборони на в’їзд і виїзд зі столиці всього автотранспорту, а також введення комендантської години.

Путін закриває Москву: подробиці

Раніше НАРОДНА ПРАВДА повідомляла, що за версією російського політолога Солов’я, Путін теж може бути інфікований COVID-19.

Раніше також повідомлялося, що інфекція Covid-19 поширюється з величезною швидкістю і без агресивних дій у всіх країнах мільйони можуть померти.

Додайте «Народну Правду» в свої обрані джерела ⟶ Google News підписатися

Джерело статті: “https://narodna-pravda.ua/2020/03/27/putin-zakryvaye-moskvu-podrobytsi/”

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Vivamus leo ante, consectetur sit amet vulputate vel, dapibus sit amet lectus. Etiam varius dui eget lorem elementum eget mattis sapien interdum. In hac habitasse platea dictumst. Morbi sed nisi est, vitae convallis nulla. Nunc vestibulum ipsum nec libero sodales dignissim.

Newsletter

SLorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Vivamus leo ante, consectetur sit amet vulputate

Back to Top