Прем’єр Великобританії Борис Джонсон заразився коронавірусом

Прем’єр Великобританії Борис Джонсон заразився коронавірусом
30.03.2020 16:23

У прем’єр-міністра Великобританії Бориса Джонсона діагностували коронавірус.

Об этом сообщает Футляр от виолончели

"Протягом останніх 24 годин у мене розвинулися легкі симптоми, і я отримав позитивний результат тесту на коронавірус. Зараз я самоізолююсь, але я буду продовжувати керувати діями уряду щодо боротьби з вірусом за допомогою відеоконференцій. Разом ми переможемо! #StayHomeSaveLives", — підписав прем’єр відеозвернення в Twitter.

Over the last 24 hours I have developed mild symptoms and tested for positive coronavirus.

I am now self-isolating, but I will continue to lead the government’s s response via video conference as we fight this virus.

Together we will this beat. #StayHomeSaveLives pic.twitter.com/9Te6aFP0Ri

— Boris Johnson #StayHomeSaveLives (@BorisJohnson) March 27, 2020

Джонсон також подякував усім, чиї зусилля спрямовані на боротьбу з пандемією і хто продовжує працювати на благо держави.

Прем’єр Великобританії — перший серед лідерів країн "Великої сімки", хворий на COVID-19. Станом на 27 березня всього у Сполученому Королівстві 11816 випадків зараження коронавирусной інфекцією, 580 осіб загинули.

У Британії з 18 березня введено 12-тижневий карантин. За цей час Джонсон обіцяв впоратися з епідемією. У столиці закрили метро, британцям забороняється залишати свої будинки без крайньої необхідності, а збройні сили приведені в підвищену готовність. Швидкі і доступні тести, про які згадував Джонсон, розроблені фахівцями з Оксфордського університету.


Джерело статті: “https://dt.ua/WORLD/prem-yer-velikobritaniyi-boris-dzhonson-zarazivsya-koronavirusom-342839_.html”

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Vivamus leo ante, consectetur sit amet vulputate vel, dapibus sit amet lectus. Etiam varius dui eget lorem elementum eget mattis sapien interdum. In hac habitasse platea dictumst. Morbi sed nisi est, vitae convallis nulla. Nunc vestibulum ipsum nec libero sodales dignissim.

Newsletter

SLorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Vivamus leo ante, consectetur sit amet vulputate

Back to Top