Північна Македонія вступила в НАТО

Північна Македонія вступила в НАТО
28.03.2020 11:44
Північна Македонія вступила в НАТО — Північна Македонія вступила в НАТО
Північна Македонія вступила в НАТО


Союз НАТО підписав протокол про вступ Північної Македонії в лютому 2019 року.

Об этом сообщает Руспрес


Північна Македонія офіційно вступила в НАТО і стала 30-м членом Північноатлантичного союзу.


Про це повідомляє пресслужба НАТО.


Усі формальності з її вступом завершилися з передачею на зберігання до Державного департаменту США в Вашингтоні документа про приєднання.


«Тепер Північна Македонія стала членом родини НАТО з тридцяти держав і майже мільярда людей», – сказав генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберґ.


У штаб-квартирі Північноатлантичного союзу в Брюсселі урочисте підняття прапора Північної Македонії призначене на 30 березня.


Союз НАТО підписав протокол про вступ Північної Македонії в лютому 2019 року. Відтоді його ратифікували парламенти всіх 29 дотеперішніх країн-членів.


24 березня Європейський союз схвалив початок переговорів про членство з Північною Македонією, а також із Албанією.


Нагадаємо, членство в ЄС та НАТО було пріоритетом для лідерів країни протягом багатьох років, однак цей процес гальмувала суперечка з Грецією щодо назви країни — Республіка Македонія, оскільки одна з грецьких областей називається Македонією. У 2018 році Греція і Македонія домовилися про перейменування Македонії на Північну Македонію.


Франція на саміті ЄС у жовтні минулого року заблокувала початок переговорів про приєднання Північної Македонії та Албанії до Євросоюзу.


Організація Північноатлантичного дооговору, також Північноатлантичний альянс або НАТО (North Atlantic Treaty Organization — NATO) — міжнародна міжурядова організація, військово-політичний союз 29 держав Північної Америки і Європи, які прагнуть досягти мети Північноатлантичного договору.


Джерело статті: “https://glavcom.ua/news/pivnichna-makedoniya-vstupila-v-nato-669111.html”

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Vivamus leo ante, consectetur sit amet vulputate vel, dapibus sit amet lectus. Etiam varius dui eget lorem elementum eget mattis sapien interdum. In hac habitasse platea dictumst. Morbi sed nisi est, vitae convallis nulla. Nunc vestibulum ipsum nec libero sodales dignissim.

Newsletter

SLorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Vivamus leo ante, consectetur sit amet vulputate

Back to Top