Митрополит Онуфрій і нардеп Новинський доправили до Чернівців апарат ШВЛ і засоби захисту для медиків

Митрополит Онуфрій і нардеп Новинський доправили до Чернівців апарат ШВЛ і засоби захисту для медиків
26.03.2020 14:36

З ініціативи Блаженнішого митрополита Київського і Всієї України Онуфрія Українська Православна Церква доставила в обласну дитячу клінічну лікарню Чернівців благодійну допомогу для боротьби з коронавірусом.

Об этом сообщает Преступная Россия

Про це розповів народний депутат Вадим Новинський у себе в Facebook. У комплект увійшли сучасний апарат штучної вентиляції легенів, розрахований на одночасну роботу для двох пацієнтів, а також сто захисних водовідштовхувальних костюмів багаторазового використання і сто очок для медичного персоналу лікарні.

Митрополит Онуфрій, вручаючи обладнання, подякував народному депутату, засновнику Благодійного фонду в Честь Покрова Пресвятої Богородиці Вадима Новинського за допомогу Чернівецькій області:

Митрополит Онуфрій і нардеп Новинський доправили до Чернівців апарат ШВЛ і засоби захисту для медиків

"Коли я дізнався, що Благодійний Фонд мого друга Вадима Новинського везе з Китаю обладнання та засоби захисту від вірусу, я хотів звернутися до нього з проханням допомогти лікарням моїй рідній Буковині, але Вадим мене випередив і першим запропонував допомогу, а це товари стратегічного значення. У складних обставинах, які ми переживаємо, проявляються кращі людські якості – любов і допомогу ближньому. Нам, православним християнам, разом з вимогами санітарії та гігієни важливо молитися, щоб подолати відчай. Особливо ми молимося за наших лікарів, які опинилися на передовій проблеми", – зазначив він.

Митрополит Онуфрій і нардеп Новинський доправили до Чернівців апарат ШВЛ і засоби захисту для медиків

Новинський в свою чергу відзначив внесок УПЦ в боротьбу з коронавірусом.

"Прийміть цей посильний внесок від нашої Церкви. До речі, такі необхідні захисні маски вже шиються в швейних майстернях УПЦ. У біди немає меж, немає мови, немає інших відмінностей. Вона зачіпає всіх, і, якщо є така можливість, ми повинні допомагати всім українцям – і в Херсоні, і Чернівцях, і на тимчасово непідконтрольних територіях. Спільно і з Божою поміччю ми цю біду подолаємо. Але давайте пам’ятати, що головна вакцина проти вірусу – це молитва", – сказав він.

За словами голови Чернівецької ОДА Сергія Осадчука, сьогодні як ніколи треба цінувати об’єднані зусилля і допомагати медикам.

"Найбільша цінність нашої держави — наші люди. Завдяки і вашій благодійній допомозі, і об’єднанню навколо спільної біди всіх нас, ми подолаємо цей виклик і наведемо порядок в нашій державі. Це наша спільна відповідальність, і наша країна", – розповів Осадчук.

Головний лікар Чернівецької обласної дитячої лікарні Роман Андрійчук зазначив, що отримана техніка – це дороге обладнання вищого класу для надання реанімаційної допомоги за сучасними стандартами. Він повідомив, що у медустанови дійсно була гостра необхідність саме в такому апараті, який доукомплектував відділення інтенсивної терапії до необхідного обсягу медичного обладнання і тепер зможе в повній мірі надавати допомогу дітям.

В інфекційному відділенні лікарні в даний час знаходиться 15 дітей, 14 з яких інфіковано коронавірусом, їх стан, за словами лікарів, задовільний, жоден з дітей не перебуває в реанімації. Одна дитина була виписана в стабільному стані в минулі дні.

Не набридаємо! Тільки найважливіше — підписуйся на наш Telegram-каналДжерело статті: “https://www.obozrevatel.com/ukr/society/mitropolit-onufrij-i-nardep-novinskij-dostavili-do-chernivtsiv-aparat-shvl-i-zasobi-zahistu-dlya-medikiv.htm”

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Vivamus leo ante, consectetur sit amet vulputate vel, dapibus sit amet lectus. Etiam varius dui eget lorem elementum eget mattis sapien interdum. In hac habitasse platea dictumst. Morbi sed nisi est, vitae convallis nulla. Nunc vestibulum ipsum nec libero sodales dignissim.

Newsletter

SLorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Vivamus leo ante, consectetur sit amet vulputate

Back to Top