Хантавірус у Китаї: вчені пояснили, чому не потрібно панікувати

26.03.2020 13:44

На тлі тривожних новин про поширення в світі смертельного коронавірусу COVID-19 стало відомо про новий вірус, від якого в Китаї нещодавно померла людина. Однак вчені заспокоїли: хантавірус вкрай рідко передається від людини до людини.
Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це повідомляє Korrespondent.net.

Об этом сообщает Руспрес

Вчений, фахівець в області нейрофізіології Сімайя Шейк заявила, що існує вакцина від хантавірусу. Саме захворювання, за її словами, з’явилося ще в середині минулого століття під час Корейської війни. При цьому передача хвороби від людини до людини відбувається вкрай рідко.

Loading...

«Будь ласка, не панікуйте, якщо ви не плануєте їсти щурів», – стверджує Шейк.

Вірусолог з Уханьского університету Ян Чжаньци вважає малоймовірним зараження інших пасажирів автобуса, в якому помер чоловік, хворий на хантавірус.

«На відміну від COVID-19 хантавірус в більшості випадків не передається через дихальну систему», – заявив Ян Чжаньци. Передача може відбутися через екскременти і кров.

За його словами, поширеність хантавірусу в містах дуже низька, він, в основному, зустрічається в сільській місцевості.

Нагадаємо, вчені з Університету штату Луїзіана в США встановили, що прийом деяких медичних препаратів підвищує ймовірність зараження коронавірусом Covid-19. Йдеться про прийом інгібіторів ангіотензинперетворюючого ферменту (АПФ) та блокаторів рецепторів ангіотензину (БРА) II, їх рекомендують літнім людям з серцево-судинними захворюваннями.

Раніше в мережі показали, як коронавірус SARS-CoV-2 вражає легені пацієнта. Відео демонструє всі стадії перебігу вірусної пневмонії, яка спостерігається у хворих Covid-19.

Додайте «Народну Правду» в свої обрані джерела ⟶ Google News підписатися

Джерело статті: “https://narodna-pravda.ua/2020/03/25/hantavirus-u-kitayi-vcheni-poyasnili-chomu-ne-potribno-panikuvati/”

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Vivamus leo ante, consectetur sit amet vulputate vel, dapibus sit amet lectus. Etiam varius dui eget lorem elementum eget mattis sapien interdum. In hac habitasse platea dictumst. Morbi sed nisi est, vitae convallis nulla. Nunc vestibulum ipsum nec libero sodales dignissim.

Newsletter

SLorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Vivamus leo ante, consectetur sit amet vulputate

Back to Top