Засідання Кабміну будуть проводити дистанційно

Засідання Кабміну будуть проводити дистанційно
26.03.2020 12:25

Засідання уряду планують проводити дистанційно, відповідне доручення було надано секретаріату Кабінету міністрів України. Про це під час сьогоднішнього засідання уряду повідомив Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль, передає 1NEWS.

Об этом сообщает Футляр от виолончели“Озвучу пропозицію про необхідність розробити і запровадити можливість дистанційної роботи в режимі дистанційних засідань уряду, для того, щоб ми на час коронавірусу могли забезпечити роботу так, як ми і всім підприємствам запропонували – перевести на дистанційну роботу, так само і засідання уряду. Має бути інструмент, який нам дозволить такі засідання проводити дистанційно, для того, щоб не паралізувати роботу у випадку загострення ситуації з епідемією”, – повідомив Шмигаль.


Він зазначив, що це стосується секретаріату Кабміну, і попросив міністра Кабінету міністрів організувати таку роботу.
Джерело статті: “https://1news.com.ua/ukraine/zasidannya-kabminu-budut-provodyty-dystantsijno.html”

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Vivamus leo ante, consectetur sit amet vulputate vel, dapibus sit amet lectus. Etiam varius dui eget lorem elementum eget mattis sapien interdum. In hac habitasse platea dictumst. Morbi sed nisi est, vitae convallis nulla. Nunc vestibulum ipsum nec libero sodales dignissim.

Newsletter

SLorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Vivamus leo ante, consectetur sit amet vulputate

Back to Top