Які продукти провокують депресію: відповідь дієтолога

Які продукти провокують депресію: відповідь дієтолога
26.03.2020 11:05

Чи може неправильно складене меню стати причиною депресії і чи можуть продукти харчування впливати на наш психологічний стан?

Об этом сообщает РуспресПро це розповів лікар-дієтолог Сергій Антонюк, передає .

“Наш організм завжди вимагає сератонин, він завжди хоче отримувати “гормон щастя”. Нам хочеться чогось шкідливого, жирного, калорійного і отримуючи цю їжу, ми дійсно відчуваємо задоволення. Але це задоволення дуже короткочасне і практично відразу після прийому їжі настає пригнічений стан.Але ця проблема існувала задовго до вірусу.


Те, що є продукти, здатні спровокувати депресію та пригнічений стан – це міф. Депресія настає не через продукти, а через усвідомлення того, що з цими продуктами ви отримали зайві, непотрібні вам калорії. Більш того, весняна депресія зазвичай носить масовий характер хоча б тому, що навесні ми всі ходимо з так званими “рятувальними кругами” на талії. Зайва вага – це серйозна причина для поганого настрою і для невдоволення своїм зовнішнім виглядом.


Тому не можна сказати, що продукти самі по собі провокують пригнічений стан. Цей стан – це лише наслідок прийому калорійних продуктів.


Проблема залежності людини від калорійної їжі – це одвічна проблема. Одні споживають великий обсяг їжі, інші споживають занадто калорійну їжу, щось жирне або солодке. Але незалежно від уподобань, абсолютна більшість має харчову залежність.


Безумовно, у кожного можуть бути індивідуальні причини, що впливають на появу зайвої ваги, але справа не в карантині і не у вірусі “.


Джерело: Обозреватель


Джерело статті: “https://1news.com.ua/tsikave/yaki-produkty-provokuyut-depresiyu-vidpovid-diyetologa.html”

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Vivamus leo ante, consectetur sit amet vulputate vel, dapibus sit amet lectus. Etiam varius dui eget lorem elementum eget mattis sapien interdum. In hac habitasse platea dictumst. Morbi sed nisi est, vitae convallis nulla. Nunc vestibulum ipsum nec libero sodales dignissim.

Newsletter

SLorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Vivamus leo ante, consectetur sit amet vulputate

Back to Top