Івлєєва та Прусікін побили себе в прямому ефірі. Відео

Івлєєва та Прусікін побили себе в прямому ефірі. Відео
26.03.2020 08:14

Блогерша Настя Івлєєва та соліст російського гурту Little Big Ілля Прусікін, якого запідозрили в зраді дружині Ірині Смєлой, побили себе в прямому ефірі.

Об этом сообщает Футляр от виолончели

Вони почали спільну трансляцію в соціальній мережі Instagram, в ході якої виконували дивні завдання.

Івлєєва та Прусікін побили себе в прямому ефірі. Відео

Івлєєвій довелося бити себе за те, що вона не змогла відповісти на питання Іллі Прусікіна, а також в тих випадках, якщо він правильно відповідав на її запитання.

Івлєєва та Прусікін побили себе в прямому ефірі. Відео

Скріншот з відео

Під час ефіру соліст Little Big розповів про те, що в дитинстві його називали "поні", а Івлєєва розповіла про те, що у неї було прізвисько "Стас".

Як раніше повідомляв OBOZREVATEL, популярний американський актор і музикант Джаред Лето подзвонив по відеозв’язку українським телеведучим Лесі Никитюк та Андрію Беднякову. А також російській блогерці Анастасії Івлєєвій.

Підпишись на Telegram-канал і подивись, що відбудеться далі!Джерело статті: “https://www.obozrevatel.com/ukr/show/people/ivleeva-ta-prusikin-pobili-sebe-v-pryamomu-efiri-video.htm”

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Vivamus leo ante, consectetur sit amet vulputate vel, dapibus sit amet lectus. Etiam varius dui eget lorem elementum eget mattis sapien interdum. In hac habitasse platea dictumst. Morbi sed nisi est, vitae convallis nulla. Nunc vestibulum ipsum nec libero sodales dignissim.

Newsletter

SLorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Vivamus leo ante, consectetur sit amet vulputate

Back to Top