Медицина для багатих: в Києві готують палати для "особливих" хворих на коронавірус, документ

Медицина для багатих: в Києві готують палати для "особливих" хворих на коронавірус, документ
26.03.2020 02:40

Медичним закладам Києва міська держаміністрація розіслала наказ про про особливі умови лікування "особливих пацієнтів". Причиною, вірогідно стало поширення в столиці і всій країні смертельного коронавірусу.

Об этом сообщает Футляр от виолончели

Коронавірусом заражено понад 440 тис. осіб: що відбувається в Україні і світі (оновлюється)

Наказ департаменту охорони здоров’я КМДА відсутній на офіційному сайті мерії, але його копія є у розпорядженні Bihus.Info.

В документі йдеться про чиновників високого рівня. В наказі — перелік 17 медзакладів, які повинні будуть приймати таких пацієнтів. Серед них Олександрівська лікарня, Дитяча клінічна лікарня №7 та Київський міський центр дитячої нейрохірургії.Для віп-пацієнтів передбачаються окремі, ізольовані від інших приміщень, палати площами не менше 13 квадратних метрів з затіненими вікнами. Вони повинні мати зручні комунікації з операційним блоком, діагностичним та іншими відділеннями. Для "особливих" хворих" передбачена наявність окремого резерву лікарських засобів та окремих сестринських цілодобових постів. Лікарнм також наказали зарезервувати окремі операційні і забезпечити їх необхідними ліками, медичними засобами та обладнанням.

В бригадах медичної допомоги для VIP-пацієнтів має бути по чотири людини – лікар, двоє фельдшерів і водій з досвідом роботи в закладах екстреної медичної допомоги не менше 5 років. Якщо таких не знайдеться, то бригади повинні формуватися з “найбільш кваліфікованих медичних працівників”.

В документі вказано, що користуватись VIP-режимом будуть “особи, щодо яких здійснюється державна охорона”. Державна охорона за законом надається цілому ряду посадових осіб, зокрема – президенту, прем’єр-міністру, генпрокурору, голові Конституційного суду, міністру закордонних справ.

Весь документ:

Згідно з останніми даними в Україні зафіксовано майже 140 осіб, які захворіли на коронавірус.

Як повідомляв "Апостроф", у нардепа Сергія Рудика зафіксували коронавірус. Це 5-й депутат Ради, у якого виявили хворобу.


Джерело статті: “https://apostrophe.ua/ua/news/society/kiev/2020-03-25/meditsina-dlya-bogatyih-v-kieve-gotovyat-palatyi-dlya-osobyih-bolnyih-koronavirusom-dokument/192032”

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Vivamus leo ante, consectetur sit amet vulputate vel, dapibus sit amet lectus. Etiam varius dui eget lorem elementum eget mattis sapien interdum. In hac habitasse platea dictumst. Morbi sed nisi est, vitae convallis nulla. Nunc vestibulum ipsum nec libero sodales dignissim.

Newsletter

SLorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Vivamus leo ante, consectetur sit amet vulputate

Back to Top