"Думайте добре": рабин з Одеси потужно звернувся до людей через коронавірус. Відео

"Думайте добре": рабин з Одеси потужно звернувся до людей через коронавірус. Відео
26.03.2020 02:21

Не панікуйте, але чітко виконуйте всі вимоги лікарів.

Об этом сообщает Преступная Россия

Таку рекомендацію всім дав головний рабин Одеси і Півдня України Авраам Вольф у своєму відеозверненні, опублікованому на Facebook-сторінці Федерації Єврейських Громад СНД (щоб переглянути відео, доскрольте сторінку до кінця).

"Одного разу була епідемія в одному з міст, де жило дуже багато євреїв, і там жила одна дуже свята людина. Вона йшла вулицею і зустріла янгола смерті. Вона його запитала – скільки ти збираєшся тут людей забрати. Він сказав – 5 тисяч. Минув час, у кінці епідемії виявилося, що померли 15 тисяч осіб. І ця свята людина знову йшла вулицею і зустріла знову янгола смерті, Вона його запитала – ти ж обіцяв 5 тисяч, чому ти забрав 15 тисяч? Він сказав – я забрав 5 тисяч по епідемії, а 10 тисяч померли від страху", – повідомив рабин.

За його словами, це дуже важлива історія, бо, з одного боку, потрібно зрозуміти – паніка не потрібна, треба бути спокійним. При цьому треба робити те, що кажуть компетентні служби.

"Думайте добре": рабин з Одеси потужно звернувся до людей через коронавірус. Відео

"Думайте добре": рабин з Одеси потужно звернувся до людей через коронавірус. Відео

Facebook / Федерація Єврейських Громад СНД (скрін)

"Все, що нам кажуть, ми зобов’язані зробити, і ми не маємо права не слухати того, що нам говорять. Але нашими думками залишаються наші руки. Думайте добре і буде добре. Думайте, що ми будемо живі, думайте, що ми будемо здорові, і так воно все і буде. Творіть добро саме в такий важкий час, думайте добре і буде добре", – вважає рабин.

Як повідомляв OBOZREVATEL, перший хворий коронавірусом COVID-19 чоловік в Одеській області перебуває в селі Фонтанка під Одесою і почувається задовільно.

Не набридаємо! Тільки найважливіше — підписуйся на наш Telegram-канал

Читайте всі новини по темі "Коронавірус" на сайті "OBOZREVATEL".Джерело статті: “https://www.obozrevatel.com/ukr/odesa/details/dumajte-dobre-rabin-z-odesi-potuzhno-zvernuvsya-do-lyudej-cherez-koronavirus-video.htm”

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Vivamus leo ante, consectetur sit amet vulputate vel, dapibus sit amet lectus. Etiam varius dui eget lorem elementum eget mattis sapien interdum. In hac habitasse platea dictumst. Morbi sed nisi est, vitae convallis nulla. Nunc vestibulum ipsum nec libero sodales dignissim.

Newsletter

SLorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Vivamus leo ante, consectetur sit amet vulputate

Back to Top