Тренери українського футболу віддадуть частину своїх зарплат на боротьбу з коронавірусом

Тренери українського футболу віддадуть частину своїх зарплат на боротьбу з коронавірусом
26.03.2020 02:05

Тренера футбольних команд і все керівництво УАФ прийняли рішення частину своїх заробітних плат направити на підтримку боротьби з коронавірусом.

Об этом сообщает Футляр от виолончели

Про це розповів президент Асоціації Андрій Павелко, передає 1NEWS.

“Регіональні федерації і ми тут в Києві будемо відслідковувати здоров’я наших футбольних ветеранів, які вже в похилому віці, їм за 60, за 70, які своє життя віддали футболу. Ми хочемо їм допомогти, і наші регіональні федерації і наша центральна, ми це будемо робити. Мені також дуже приємно, що сьогодні тренер збірної — Володя Єзерський, каже, що „я хочу відмовитися від частини своєї зарплати і передати її на благодійність“. Це дуже хороший приклад. У нас таке рішення (відмовитися від частини зарплати) прийняло все керівництво Асоціації”, — сказав він.

Павелко наголосив, що всі кошти будуть спрямовані на першочергові потреби лікарів, клінік, населення.

“Ми зі свого боку — я особисто, зроблю так, щоб це було цілеспрямовано, і щоб кожен уболівальник почув, що українська асоціація не тільки підтримує всі збірні (21 збірну), але і в важку хвилину для країни ми зробимо все, щоб клініки, лікарі, населення країни, особливо з огляду на що у нас 26 серйозних регіональних асоціацій, щоб ми допомагали в цій складній ситуації”, — зазначив він.Джерело: УНН

Джерело статті: “https://1news.com.ua/sport/trenery-ukrayinskogo-futbolu-viddadut-chastynu-svoyih-zarplat-na-borotbu-z-koronavirusom.html”

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Vivamus leo ante, consectetur sit amet vulputate vel, dapibus sit amet lectus. Etiam varius dui eget lorem elementum eget mattis sapien interdum. In hac habitasse platea dictumst. Morbi sed nisi est, vitae convallis nulla. Nunc vestibulum ipsum nec libero sodales dignissim.

Newsletter

SLorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Vivamus leo ante, consectetur sit amet vulputate

Back to Top