Перший банк в Україні встановив ставку 0,001% по раніше наданим кредитам медпрацівникам у зв’язку із карантином

26.03.2020 01:49
Перший банк в Україні встановив ставку  0,001%  по раніше наданим кредитам медпрацівникам у зв’язку із  карантином

Акордбанк повідомив, що знизив ставки за споживчими кредитами для працівників медичної сфери - до 0,001% річних та скасував всі види комісій за договорами.

Об этом сообщает Преступная Россия

Як зазначається, нові умови кредитування запрацювали з 24 березня та діятимуть до завершення карантину в Україні: до 3 квітня або довше, у разі продовження цього режиму відповідно до вимог чинного законодавства.

"Номінальну кредитну ставку надали чинним клієнтам за раніше наданими кредитами відповідно до програм споживчого кредитування, що передбачають видачу кредиту на поточні потреби.

Для отримання пільгових умов кредитування, лікарі та медсестри не повинні надавати у відділення Акордбанку жодних заяв. Акордбанк самостійно проведе перерахунок і повідомить про це клієнтам-медикам у своїй смс-розсилці", - йдеться в повідомленні Акордбанку.Джерело статті: “http://gazetavv.com/news/economy/1585128704-pershiy-bank-v-ukrayini-vstanoviv-stavku-0-001-po-ranishe-nadanim.html”

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Vivamus leo ante, consectetur sit amet vulputate vel, dapibus sit amet lectus. Etiam varius dui eget lorem elementum eget mattis sapien interdum. In hac habitasse platea dictumst. Morbi sed nisi est, vitae convallis nulla. Nunc vestibulum ipsum nec libero sodales dignissim.

Newsletter

SLorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Vivamus leo ante, consectetur sit amet vulputate

Back to Top