Справа Гандзюк: суд продовжив досудове слідство щодо Мангера та Левіна

Справа Гандзюк: суд продовжив досудове слідство щодо Мангера та Левіна
26.03.2020 00:11

Строки досудового розслідування у провадженні щодо підозрюваних замовника та організатора нападу на Катерину Гандзюк — Владислава Мангера та Олексія Левіна — продовжено до 29 липня.

Об этом сообщает Футляр от виолончели

Джерело: засноване Катериною Гандзюк видання "Мост"

Деталі: Таке рішення прийняв Печерський районний суд міста Києва. Суддя — Константінова.

Засідання проходило лише за участі сторін у справі у зв’язку з особливим режимом роботи суду для запобігання поширення коронавірусу.

Передісторія:

  • 31 липня 2018 року у Херсоні біля під’їзду чоловік вилив на активістку Катерину Гандзюк кислоту. Вона потрапила до реанімаційного відділення з сильними опіками, а за 3 місяці померла у лікарні після багатьох операцій.
  • Олексію Левіну оголосили підозру в організації вбивства активістки Гандзюк взимку 2019 року. Та згодом у квітні Генпрокуратура змінила статтю. За версією офіційного слідства, він разом із головою Херсонської облради Владиславом Мангером організував замовлення нанесення тяжких тілесних Гандзюк, що спричинило смерть.

Знати більше: Справа Гандзюк. Версії вбивства, "відставка" Луценка і мовчання Авакова

Журналісти показали реконструкцію подій нападу на Гандзюк


Джерело статті: “https://www.pravda.com.ua/news/2020/03/25/7245127/”

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Vivamus leo ante, consectetur sit amet vulputate vel, dapibus sit amet lectus. Etiam varius dui eget lorem elementum eget mattis sapien interdum. In hac habitasse platea dictumst. Morbi sed nisi est, vitae convallis nulla. Nunc vestibulum ipsum nec libero sodales dignissim.

Newsletter

SLorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Vivamus leo ante, consectetur sit amet vulputate

Back to Top