У столиці Китаю посилили карантин

У столиці Китаю посилили карантин
25.03.2020 08:20

Відтепер усі, хто приїде у Пекін, повинні будуть пройти централізований карантин та обов’язкові перевірки на Covid-19. Про це повідомляє видання CNA.

Об этом сообщает Руспрес

Таким чином, усі люди, які приїхали до Китаю з-за кордону, проходитимуть тести на коронавірус протягом останніх 14 днів. Весь цей час вони перебуватимуть на карантині.

Відомо, що материковий Китай залишається одним з найбільш заражених коронавірусною інфекцією місць (81 552 заражених). За ним слідують Італія (63 927 заражених), Сполучені Штати (46 438 заражених) та Іспанія (35 136 заражених).

Нагадаємо, що загальне число людей, які заразилися коронавірусом досягло 381 598. Всього за добу число хворих збільшилося на 45, 5 тисяч.

Кількість летальних випадків, станом на вівторок, 24 березня, досягла 16 559. 1918 людей померли за добу від коронавірусної інфекції. Найбільше смертей зафіксовано в центрі поширення коронавірусу в Європі – Італії. За весь час від коронавірусу в країні померли 6 077 осіб.

З початку епідемії коронавірусну інфекцію успішно подолали 101 806 осіб.

Раніше комісія з охорони здоров’я провінції Хубей оголосила, що з 25 березня зніме карантинні обмеження на в’їзд-виїзд, однак нагадала, що ризик передачі вірусу зберігається.

Повідомлялося також, що в Китаї одужали понад 90% людей з діагнозом "коронавірус". За останню добу в КНР від коронавірусу вилікувались 456 пацієнтів. Зараз в лікарнях країни знаходяться всього 4735 людина.

У китайському місті Вухань, де наприкінці грудня минулого року почалася епідемія коронавірусу, немає нових випадків зараження, що дозволяє говорити про стабілізацію ситуації і можливості скасування карантину. Там 108 добровольців у віці 18-60 років ввели експериментальну вакцину проти коронавірусу, розроблену китайської фармацевтичною фірмою і військовими.


Джерело статті: “https://dt.ua/WORLD/u-stolici-kitayu-posilili-karantin-342475_.html”

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Vivamus leo ante, consectetur sit amet vulputate vel, dapibus sit amet lectus. Etiam varius dui eget lorem elementum eget mattis sapien interdum. In hac habitasse platea dictumst. Morbi sed nisi est, vitae convallis nulla. Nunc vestibulum ipsum nec libero sodales dignissim.

Newsletter

SLorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Vivamus leo ante, consectetur sit amet vulputate

Back to Top