Українець ошукав поляка на 400 зл влітку. Розплата прийшла восени

20.09.2019 11:38
25-річного громадянина України вже заарештували.
Як пoвідoмляє “ Польське радіо”, наприкінці червня 2019 року до поліції в місті Коросно (Підкарпатське воєводство) звернувся місцевий житель. Чоловік розповів, що став жертвою шахрая, коли намагався купити мобільний телефон.

Поліція встановила, що зловмисник зареєстрував фальшивий акаунт у Facebook, з якого пропонував охочим купити в нього мобільний телефон за понад 400 злотих. Коли покупець знайшовся і перерахував кошти передоплатою, то взамін телефону так і не отримав. Повернути гроші назад також не зміг, бо звязок з “продавцем” пропав.

Слідчі встановили, що банківський рахунок, на який потерпілий перерахував кошти, був відкритий у Бельському повіті (Сілезьке воєводство). Справою зайнялася поліція з міста Бельсько-Бяла.

Під час оперативних заходів вдалося розшукати шахрая. Ним виявився 25-річний громадянин України. Його затримали під час спільної операції поліції та прикордонників. Виявилося, що, крім всього іншого, чоловік перебував у Польщі нелегально. Поліція не виключає його причетності до інших шахрайств. Українця вже взяли під арешт. Йому загрожує до 8 років в’язниці.

Джерело статті: “https://www.yavp.pl/uk/novini/ukrainets-oshukav-poliaka-na-400-zl-vlitku-rozplata-pryishla-voseny-16526.html”

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Vivamus leo ante, consectetur sit amet vulputate vel, dapibus sit amet lectus. Etiam varius dui eget lorem elementum eget mattis sapien interdum. In hac habitasse platea dictumst. Morbi sed nisi est, vitae convallis nulla. Nunc vestibulum ipsum nec libero sodales dignissim.

Newsletter

SLorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Vivamus leo ante, consectetur sit amet vulputate

Back to Top