Українку номінували на “Людину року” в Гданському повіті: як за неї проголосувати

15.01.2020 11:44
Уродженка Львівщини Марта Зварич може стати “Людиною року-2019” в Гданському повіті в номінації “Культура”.
Як пoвідoмляє Yavp.pl, в Поморському воєводстві триває голосування за претендентів на звання “Людина року-2019” в конкурсі, який проводить Dziennik Bałtycki. Загалом він має 5 номінацій: “Наука”, “Бізнес”, “Благодійна та громадська діяльність”, “Політика, самоврядування та діяльність в місцевих громадах”, “Культура”.

Українську художницю Марту Зварич номінували на почесне звання за “особливу художню інтуїцію, креативність, талант до малювання петриківського розпису на речах повсякденного вжитку, зокрема, тарілках, горщиках, а також на одязі й аксесуарах”.

Окрім Марти Зварич, в номінації “Культура” на перемогу претендують ще шестеро осіб. Кращого оберуть за кількістю відданих голосів.

Проголосувати можна двома способами: відправити СМС-повідомлення (вартість — 2,46 зл) або викупивши підписку на електронне видання Dziennik Bałtycki Plus (від 12,30 зл за 5 можливостей віддати голос).

Щоб проголосувати за українку Марту Зварич, потрібно відправити СМС зі змістом GKU.70 на номер 72355. Зробити це можна буде до 22:00, 11 лютого.

Джерело статті: “https://www.yavp.pl/uk/novini/ukrainku-nominuvaly-na-liudynu-roku-v-hdanskomu-poviti-iak-za-nei-proholosuvaty-17028.html”

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Vivamus leo ante, consectetur sit amet vulputate vel, dapibus sit amet lectus. Etiam varius dui eget lorem elementum eget mattis sapien interdum. In hac habitasse platea dictumst. Morbi sed nisi est, vitae convallis nulla. Nunc vestibulum ipsum nec libero sodales dignissim.

Newsletter

SLorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Vivamus leo ante, consectetur sit amet vulputate

Back to Top